Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

dovgenkofest

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2019
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Персональна виставка акварелі Ольги Бабіч «Увертюра»

E-mail Print

 DSC 0296 copy

6 липня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкриття персональної виставки акварелі Ольги Бабіч «Увертюра».

Незважаючи на те, що Ольга Бабіч є художницею початківцем, і в цей день відбувся її дебют в мистецькому світі, акварельні роботи автора знаходяться на достатньо високому рівні. Сміливим кроком можна вважати і досить непросту техніку, на якій зупинила свій вибір художниця, адже акварель вимагає певної майстерності, точності, розуміння кольору і форми, так як є матеріалом, який практично не допускає помилок і перероблення. Також автору вдалося показати всі переваги і головні особливості акварелі: м'які тональні переходи, легкий і одночасно насичений колорит, особливу світлоносність, яка виникає завдяки властивостям паперової поверхні і напівпрозорості фарб.

DSC 0285За допомогою акварельного мистецтва художниця досліджує світ, відкриваючи його нові грані. На виставці ми можемо побачити природу, яка відбилася в ліричних за настроєм пейзажах України та інших куточків нашої планети, експресивні і одночасно повітряні квіткові композиції, прекрасну архітектуру, яка передана з урахуванням найдрібніших деталей і нюансів. Все жанрове розмаїття об'єднано особливим натхненним, легким настроєм.

Варто відзначити, що особливістю робіт Ольги Бабіч є часта, і досить нетипова для акварелі присутність фіолетового тону. Цей момент підкреслює індивідуальний стиль автора, який вже почав проявлятися, а також – властиву художниці, як і її роботам - жіночність і ніжність.

Стан спокою і споглядальності, який виникає після перегляду легких і життєрадісних картин, дозволяє в повній мірі зануритися в творчий світ художниці, і побачити всю палітру емоцій і почуттів, якими ділиться художниця.DSC 0266 copy

У своїх роботах Ольга Бабіч передає не тільки візуальне відображення природи та архітектури, а відчутий, пропущений через душу і втілений у творах образ побаченої краси. Творчість для художниці є засобом пошуку і відкриття в собі нових граней і можливостей, а також – одним із засобів комунікації з навколишнім світом, часто непростим і загадковим.

Велике бажання до пізнання, нових відкриттів, бажання поділитися своїм внутрішнім станом втілилися в акварелях Ольги Бабіч. Не випадково виставка отримала назву «Увертюра», так як цей музичний жанр, який є своєрідним вступом перед великими вокально-інструментальними творами, як і акварельні роботи Ольги Бабич, також є своєрідною подорожжю в безмежний творчий світ, наповнений безліччю вражень і емоцій. І в цю захоплюючу подорож художниця з радістю запрошує всіх глядачів виставки.

e-max.it: your social media marketing partner