Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

May 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin 22.06

A+ R A-
Article rating:

Творчий звіт студії «Дивосвіт» Солоницівського дитячого клубу «Орлятко

E-mail Print

 Divosvit 2Творчий звіт зразкової студії декоративно-прикладного мистецтва «Дивосвіт» під керівництвом Віти Пластунової Солоницівського дитячого клубу «Орлятко» Дергачівського району з нагоди підтвердження звання «зразкова аматорська студія» відбувся у стінах рідного закладу 17 грудня 2018 р.

З метою встановлення відповідності художньо-технічного рівня учасників звітного колективу вимогам Положення про присвоєння (підтвердження) звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» була запрошена обласна атестаційна комісія, яку представили:

Анна Гавриш, головний спеціаліст відділу соціокультурного розвитку, мистецтв та навчальних закладів Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації відділу культури;

Олександр Вакуленко, голова Харківського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України;

представники Харківського Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва: 

Олена Булаєнко, завідувач відділу дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва й виставкової діяльності;

Олена Акименко, завідувач відділу з методичної роботи.

Студія декоративно-прикладного мистецтва Солоницівського дитячого клубу «Орлятко» розпочала свою діяльність з гуртка м’якої іграшки «Вмілі ручки» в 1998 році, в якому діти навчались вправно працювати голкою, опановували навички шиття, одержували уявлення про викройку, властивості тканини, гармонію кольорів. Згодом почали працювати над виробами з морських мушель, створювати мозаїчні панно з яєчної шкарлупки та солоного тіста, виготовляти чудо-дерева з різної еко-сировини.

Вихованці студії знайомляться з історією та сучасними напрямками розвитку декоративно-прикладної творчості, навчаються володіти різноманітними техніками роботи з матеріалами та інструментами, а набуті знання та вміння практично використовують у буденному житті, прилучаються до системи духовних цінностей та художньо-мистецького надбання рідного краю.

Робота в студії, яка відрізняється натхненням та незгасаючим бажанням творити, спонукає до оволодіння основами моральної поведінки і норм гуманістичної моралі; сприяє розвитку внутрішньої свободи дитини, почуття власної гідності, самоповаги; виховує поважаюче ставлення між членами колективу в спільній творчій діяльності; розвиває природні задатки, творчий потенціал кожної дитини.

Під час роботи на заняттях у дітей розвиваються такі риси, як уважність, охайність, просторове та аналітичне мислення, творча уява, художні здібності, дрібна моторика рук. Найкращі роботи постійно приймають участь у районних та обласних виставках, конкурсах, на яких отримують схвальні відгуки та високі оцінки від глядачів і відповідних фахівців.

Divosvit 3У процесі проведення творчого звіту учасники зразкової студії «Дивосвіт» надали методичні матеріали щодо функціонування свого гуртка та співпраці з творчими колективами інших напрямків, підготували виставкову експозицію виробів і провели відкритий урок.

Комісією було відзначено високий рівень професійної майстерності керівника та достатній художній рівень виконання робіт, різноманітність у їх оздоблені, наявність авторської програми та розробки планів конспектів, тематичних та відкритих занять. Вихованці продемонстрували зацікавленість у роботі, володіння технологією, прийомами та навичками різних видів декоративно-прикладного мистецтва відповідно до свого віку.

З огляду на творчі досягнення цього колективу, технічну майстерність виконавців і сумлінну працю його керівника присутні на звітному показі члени атестаційної комісії дійшли висновку, що проведений захід відповідає вимогам Положення та дозволяє порушити клопотання перед колегією Управління культури і туризму ХОДА щодо підтвердження студії декоративно-ужиткового мистецтва «Дивоцвіт» дитячого клубу «Орлятко» почесного звання «зразкова аматорська студія».

e-max.it: your social media marketing partner