КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Відкритий фестиваль української культури «Витоки»

vutoki

8-9 червня 2019 року на Запоріжжі з метою збереження і популяризації нематеріальної культурної спадщини, пропагування української національної культури, налагодження культурних зв’язків та творчої співпраці колективів з різних областей України відбудеться відкритий фестиваль української культури «Витоки».

До участі у Фестивалі запрошуються: самодіяльні колективи (молодіжні фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні колективи, ансамблі народної пісні та побутового танцю, ансамблі народної музики), незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування; окремі виконавці; реконструктори українського традиційного одягу (поза конкурсом). Вікова категорія учасників від 18 років.

Витрати на відрядження учасників Фестивалю та супроводжуючих осіб (проїзд, проживання, харчування) забезпечують організації, що направляють, учасники чи спонсори.

Для участі у Фестивалі учасники подають заявку в електронному (сканована копія) або друкованому вигляді згідно з додатком та творчу характеристику колективу (виконавця), фото колективу у відповідних програмах виступу у костюмах та список учасників та осіб, що їх супроводжують (до двадцяти осіб), які надсилаються на поштову адресу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради: пр. Соборний, 152, м. Запоріжжя, 69600 та електронну адресу: оспї@і.иа (із зазначенням у темі листа: «Витоки»). Заявки приймаються не пізніше ніж за три тижні до дати проведення Фестивалю.

Додаткову інформацію щодо участі у Фестивалі можна отримати за телефоном: (0612) 63-80-49.

З Положенням про Фестиваль можна ознайомитись за посиланням: http://zomc.org.ua/polozhennya-pro-konkursi-festivali/item/2824-polozhennya-pro-vidkrytyi-festyval-ukrainskoi-kultury-vytoky

e-max.it: your social media marketing partner