Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

August 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Висота починається з нас

E-mail Print

 11062020

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва надав творчо-методичну допомогу в організації і  проведенні конкурсу військово-патріотичного мистецтва, присвяченого 100-річчю з Дня народження І. М. Кожедуба.

Головою журі цього конкурсу був головний режисер Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Олександр Савенко, членами журі – заслужені артисти України Олексій Гавінський, Євгенія Костенко і співачка, музичний продюсер Анастасія Блінкова.

«ВИСОТА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС» – під такою назвою відбувся військовий фестиваль-конкурс мистецтв в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Цей конкурс перетворився на свято військово-патріотичного мистецтва Повітряних сил Збройних сил України та виявив величезну кількість талановитих солдатів і офіцерів із різних куточків України. Через мистецтво виявив, наскільки наші мужні і сурові військові відверті та духовні.

Як і багато інших заходів, наш фестиваль був особливим в особливих умовах – а саме дистанційним. Але ці умови створюють і деякі переваги. Коли сидиш перед монітором комп’ютера і вслухаєшся в пісню, відчуваєш, як співочі очі дівчини-солдата пронизають тебе до самого серця – таке неможливо в глядацькій залі на великій відстані від сцени.

Дуже зворушливі були виконавці класичного, як то кажуть, «на гражданке», бального танцю – вальсу в берцях і камуфляжі, як і годиться, з усіма фігурами і підтримкою. Тож як їх було не підтримати.

Несподівано насиченою була і поетична програма конкурсу. Перепліталися і були в одній зв'язці громадянська і лірична тема віршів. Неймовірним, на єдиному нерві, був номер, в якому поєдналася чудова поезія з насиченим відеорядом, в якому за лічені хвилини відтворена доля самої виконавиці жінки-військовослужбовця.

Чудово, що і географія фестивалю надвелика – учасники, практично, зі всієї України. Танцюристи, співаки, читці виявили неабиякий хист і прихильність до мистецтва. Пісні, естрадні і авторські, про любов до України і до рідного дому, пісні про кохання. Вірші про війну, про перемогу, навіть, гуморески – палітра фестивалю-конкурсу настільки насичена, настільки неймовірна і глибока, що розумієш, переможці, по великому рахунку, – всі його учасники. Бо наші військові, як і весь наш український народ, талановиті і непереможні.

Низький уклін і щира вдячність вам за чисте небо, за те що бороните нашу землю і відстоюєте її незалежність».

Олександр Савенко, голова журі, заслужений діяч мистецтв України.

110620 1

110620 2

110620 5

110620 6

110620 7

110620 3

110620 4 copy

e-max.it: your social media marketing partner