Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 5 Votes )

Етнокоролевою Слобожанщини стала Діана Гаркуша зі Зміївського району

E-mail Print

Етнокоролева Слобожанщини Діана ГаркушаНа головній сцені «Печенізького поля - 2011» дівчата з районів Харківської області змагалися за звання «Красуня фестивалю». Етнокорона з квітів дісталася Діані Гаркуші зі Зміївського району, яка не тільки була визнана найкрасивішою, а й найталановитішою серед слобожанських дівчат.

Олександр Доманський підкреслив, що капелюшок від Каті Осадчої важлива, але не достатня складова для переомогиЖурі оцінювало не тільки красу претенденток на звання слобожанської королеви, а й їхні таланти.

„Нам було непросто обрати найкращу дівчину, бо у багатьох з них була і приваблива зовнішність, і яскрава артистичність, - розповідає член журі директор обласного центру культури та мистецтва Тетяна Іщенко. – Дуже допоміг нам завсідник різноманітних конкурсів відомий танцюрист, викладач, член журі телешоу „Танцюють усі” Олексій Литвинов, який працював у складі журі конкурсу „Красуня фестивалю”. Він добре знається на конкурсній специфіці і швидко визначає артистичний рівень учасниць”.

ЗЖурі було нелегко обрати одну з найчарівніших та найталановитіших дівчат Слобожанщиниа умовами конкурсу, дівчата повинні були дефілювати у етнокостюмах, сплести віночки з використанням геральдичної символіки районів, які вони представляли, а також проявити свої артистичні здібності - заспівати, станцювати або прочитати монолог.

Кожна дівчина вплела у свій віночок якусь деталь геральдичної символіки її районуІ все ж переможниця цього конкурсу виявилася не тільки найбільш талановитою, але і найкрасивішою. Етнокорона з квітів дісталася Діані Гаркуші зі Зміївського району. Крім титулу «Красуня фестивалю» їй дістався і головний приз - монітор.

Всі чарівні учасниці конкурсу отримали букети квітів і косметичні набори. Також журі визначило переможниць у номінаціях «Русалонька», «Талант» та «Спецприз від оргкомітету».
Ведучими конкурсу були відомі українські шоумени Андрій Доманський та Олександр Педан.

e-max.it: your social media marketing partner