Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Персональна виставка живопису з доповненою реальністю Марії Лемешової «Вальс квітів»

E-mail Print

 vals copy

З 23 липня по 8 серпня 2020 року в галереї «Мистецтво  Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка живопису з доповненою реальністю харківської художниці Марії Лемешової «Вальс квітів» (у малому залі галереї).

Представлені роботи презентують живопис в поєднанні з сучасними цифровими технологіями, за допомогою яких картини «оживають». Це стало можливе завдяки технології доповненої реальності AR.

Квіти є одним з чудесних проявів природи, що пробуджують наше почуття любові до прекрасного. Колись один мудрий чоловік сказав, що для щастя людини потрібно небагато: сонце, мелодія і квітка. Дійсно, квіти супроводжують нас протягом усього життя. Коли людина втомлюється від суєтності міста та від щоденної монотонності, то вона вибирається в ліс, парк або сквер, де опиняється серед дерев, птахів і, звичайно ж, квітів. Природа відкриває перед людиною можливість відчути прекрасне, відчути повноту життя. Якщо ж не виходить часто вибиратися на природу, то нас виручають кімнатні квіти, краса яких пом'якшує душу і розкриває кращі грані людського характеру. Квіти – не просто рослини, а наші супутники по життю, що приносять людині радість і естетичну насолоду.

У виставці «Вальс квітів» кружляють найрізноманітніші квіти: півонії, троянди, іриси, маки, бузок та інші квіти. «Вальс квітів»... так що, як не музика з живописом так облагороджують наш світ, розкриваючи все найкраще в наших душах? А якщо поєднати живопис і музику? Та ще «оживити» картини з використанням технології доповненої реальності? Дійсно, коли людина дивиться на традиційну картину, його уява сама домальовує сюжет, а мозок доповнює реальність зображеного на полотні.

Так з'явилася концепція персональної виставки Марії Лемешової. «Вальс квітів» – це поєднання класики і сучасних технологій, переосмислення ролі живопису, яка впливає відразу через кілька органів почуттів.

Отже, треба було «оживити» картини, доповнити сюжет, з огляду на його початковий посил, зазирнути до або після моменту, зображеного на картині. Так з’явився AR-контент, направлений на те, щоб викликати правильну емоцію для посилення враження від оригіналу, щоб людина затрималась біля картини, і вона назавжди врізалася їй в пам'ять. З реалізацією арт-магії доповненої реальності авторці допоміг студент Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» Владислав Лісовиченко.

Ця виставка плоских візуалізацій, де «оживлення» відбувається з текстури картин. Надалі художниця планує використання тривимірного контенту в поєднанні з  живописом.

З радістю запрошуємо всіх бажаючих побачити і оживити прекрасні картини, відвідавши персональну виставку живопису з доповненою реальністю харківської художниці Марії Лемешової «Вальс квітів»!

 

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50;

e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ; Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc ; Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

e-max.it: your social media marketing partner