Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
dec
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Запрошуємо на перегляд та обговорення українського анімаційного фільму-фентезі «Микита Кожум'яка»

E-mail Print

 kinopokaz Mukuta Kojumyaka

3 червня 2021 року о 18:30 запрошуємо до Кіноклубу ім. О. Довженка на перегляд та обговорення українського анімаційного фільму-фентезі «Микита Кожум'яка» (в іноземному прокаті «Драконячі чари» (англ. The Dragon Spell).

Стрічка знята Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки та розповідає про дивовижні пригоди хороброго та цілеспрямованого хлопчика Микити.
Головний герой – син відомого героя Кирила Кожум'яки, який колись поборов страшного змія. Тепер і Микиті доведеться рятувати світ, але, на відміну від батька, не за допомогою фізичної сили, а за допомогою сили духу.
Мультфільм вийшов у прокат не лише в Україні, а і у багатьох іноземних країнах, серед яких: Саудівська Аравія, Угорщина, Польща, Південна Корея, Туреччина та ін., зібравши у світовому прокаті $1,98 млн.
Стрічка брала участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» та отримала нагороду у категорії "Найкращий анімаційний фільм" Національної кінопремії «Золота дзиґа».
Цю чудову казку про справжню дружбу, щирі почуття, героїзм та про перемогу добра буде цікаво переглянути як дітям, так і дорослим!
Чекаємо за адресою: КЗ "Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва", м. Харків, вул. Пушкінська, 62, Вітальня О. Довженка

e-max.it: your social media marketing partner