Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Article rating:

Запрошуємо дитячі циркові колективи до участі у конкурсі-фестивалі циркового мистецтва «Посмішка»

E-mail Print

 smile

Яскраві вогні цирку заворожують, циркове мистецтво – це справжня магія. Всі, хто виступає у цирку, вражають своєю витримкою, наснагою, духовною силою, адже створити номер непросто, до цього необхідно докласти неабияких зуиль. А скільки віміння, точності, виправки потрібно акробатам, жоглерам, дресирувальникам. Всім артистам цирку потрібен заряд позитиву, щоб дарувати його глядачам.

Запрошуємо дитячі циркові колективи до участі у конкурсі-фестивалі циркового мистецтва «Улыбка» (Посмішка) імені Вертейма С.М., що відбудеться 2 квітня 2022 року у місті Чугуєві. Для участі у Фестивалі потрібно:

До 23.03.2022 потрібно заповнити анкету-заявку та надіслати Оргкомітету на електронну адресу This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Анкету-заявку, зразок, прикріплено в першому коментарі. В темі листа вказати назву колективу.Разом із заявкою надіслати youtube-лінк на відео номеру (повністю). Це обов’язкова умова, заявки без відео не розглядаються.Разом із заявками надіслати підписані конкурсні фонограми учасників.

Цей конкурс-фестиваль приурочений до ювілейної дати – 60 років від створення першого на теренах СРСР колективу дитячого циркового мистецтва, колективу «Улыбка» (Посмішка). Його створив і очолював до останніх років життя видатний діяч, заслужений працівник культури та освіти України, артист цирку та естради Вертейм Савелій Мойсейович. Саме в його честь та на пошану його пам’яті, його визначного вкладу створено цей конкурс-фестиваль.

Що: конкурс-фестиваль циркового мистецтва «Улыбка» (Посмішка) імені Вертейма С.М.

Коли: 2 квітня 2022 року, об 11:00

Де: м. Чугуїв, КЗ «Культурний центр «Імідж», вул. Гвардійська, 13

Детальніша інформація за посиланням

e-max.it: your social media marketing partner