Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
dec
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

otkr

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Арт - проект «Видатні харків'янки»

e-mail Друк

1 800З 3 березня по 20 березня 2016 року у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися арт - проект «Видатні харків'янки», приурочений до міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Напередодні 8 Березня роль жінки в нашому суспільстві стає більш обговорювана. А якщо заглянути в харківську історію, ясно, що видатних харків'янок, які відіграли не останню роль в науковому та культурному житті нашого міста було чимало. Кожна з цих жінок має свою історію, а історії відомих і великих жінок часто зберігаються протягом століть і обростають легендами ...

У стінах галереї будуть експонуватися портрети Людмили Гурченко, Наталії Фатєєвої, Клавдії Шульженко і інших менш відомих, але важливих в історії Харкова жінок.

Проект придбав крім естетичної цінності, завдяки художникам різного віку і рівнів художньої освіти, які взяли участь в арт - проекті (Василь Ганоцький, Ніна Вербук, Олена Думбур, В'ячеслав Панов, Олена Янчевская, Олександр Винокур, Олена Алахмо, Володимир Бєлов, Макс Гросу, Вадим Тульчевський), ще й просвітницьке, за рахунок співпраці з Центром гендерної культури, який надав інформацію про жінок, які залишили слід в історії Харкова.

Урочисте відкриття виставки - 3 березня 2016 о 17.00.

Під час роботи виставки відбудеться ряд культурологічних заходів:

5 березня о 12.00 - Майстер-клас у техніці сухого валяння «Намисто коханій до 8-го березня» від Олени Кравчинської. Участь за попереднім записом.

9 березня о 17:00 – інтерактивна лекція «Шерше ля фам!» -  лекція про великих харків'янок (фундація "Харьков Манящий"). Участь за попереднім записом.

10 березня о 17.00 - Презентація нової книги української письменниці та майстрині Олени Хітушко «Тётки та тітки». Вхід вільний.

15 березня о 17.00 - Лекція з культурології з циклу лекцій «Символізм священних текстів». Тема: «Символізм Біблії. Старий заповіт». Лектор – культуролог, релігієзнавець Шелковая Н.В. Вхід вільний.

16 березня о 17.00 - Лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Символ». Тема: «Художній процес в Україні 1960 - 1980-х років. Частина 5: Одеській нонконформізм». Лектор – мистецтвознавець Пухарев Вікентій. Вхід вільний.

17 березня о 17.00 - Творча зустріч з авторами арт-проекту «Видатні Харків'янки» та з директором центру гендерної культури Тетяною Ісаєвою.Вхід вільний.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner