«Надія Слобожанщини» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«Надія Слобожанщини»

nadia slob З 2 по 18 червня 2016 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва експонуватиметься виставка художніх робіт лауреатів та дипломантів – учнів шкіл естетичного виховання м. Харкова та Харківської області за підсумками Всеукраїнського та Обласного конкурсів «Надія Слобожанщини», організовану сумісно з Обласним навчально – методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Головна ідея підсумкової виставки «Надія Слобожанщини» 2016р. - виховання патріотизму та поваги до культурної спадщини України та Слобожанщини у сучасної молоді.

Підсумкова виставка дитячих робіт 2015-2016 навчального року відбувається за підсумками двох конкурсів:

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням, проводився 12 раз поспіль. Надані до експонування роботи переможців, дипломантів ІІІ відбіркового обласного туру. Цього року до розгляду журі були надані роботи 327 учнів з 30 шкіл естетичного виховання міста Харкова та області. (8 шкіл міста, 22 обласних заклади; учнів з шкіл Харкова – 122, з обласних шкіл – 327).

Роботи оцінювались за 2 номінаціями – образотворче мистецтво та декоративно-ужиткове мистецтво. За жанрами роботи – пейзажі, натюрморти, сюжетно-тематичні композиції, портрети. Техніки виконання – акварель, гуаш, пастель, кольорові олівці, графічні роботи, скульптура малих форм,  витинанки, валяння, батик, аплікації, солоне тісто, викладання нитками, розпис по склу тощо.

Особливість конкурсу цього року – кількість робіт декоративно-ужиткового напрямку було значно більше і рівень якості виконання вище ніж роботи з живопису, кількість робіт учнів з області значно більше ніж з міських шкіл.

Обласний конкурс дитячої творчості «Солодке свято життя», присвячений 120-річчю від дня народження провідного підприємства кондитерської галузі України – Харківської корпорації «Бісквіт -Шоколад». Всього у змаганні взяли участь учні 21 школи естетичного виховання міста і області (9 з міста, 12 з області). Загальна кількість конкурсних робіт - 315 (251 молодшої вікової групи, 54 – старшої вікової групи). Учасники конкурсу виявили зацікавленість до заходу, вивчали історію виникнення та розвитку підприємства. Своїми творчими роботами   висловили  велику повагу до праці земляків. Виставка кращих робіт конкурсу – подарунок працівникам підприємства та всім жителям Харківщини – цінувальникам солодощів.

Урочисте відкриття виставки - 2 червня о 14.00.

Під час роботи виставки відбудеться низка культурологічних заходів:

8 червня о 17:00 - Лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Простір і час українського мистецтва (XIX - ХХ ст.)». Тема: «Українська графіка ХХ століття. Частина 2» Лектор – мистецтвознавець Пухарев Вікентій.

16 червня о 17:00 - Творча зустріч з соорганізаторами виставки художніх робіт лауреатів та дипломантів за підсумками Всеукраїнського та Обласного конкурсів учнів шкіл естетичного виховання «Надія Слобожанщини» представниками Обласного навчально – методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

17 червня о 17:00 - Лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Предмет в мистецтві, взаємодія знаків», тема: «Жест у образотворчому мистецтві». Лектор - мистецтвознавець Коваль О.В.

На усі заходи вхід вільний

Адреса: Держпром , 4 -й під'їзд , 1 -й поверх (вхід з боку площі Свободи )

Час роботи: ВТ - СБ , 11:00 - 19:00 , без перерви.

Тел. / Факс: ( 057 ) 717-10-40, (057)705-15-50; e - mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду