Виставка листівок і картин «Дореволюційний Харків очима дітей» 16 серпня-01 вересня 2012 року | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка листівок і картин «Дореволюційний Харків очима дітей» 16 серпня-01 вересня 2012 року

altЗ 16 серпня по 1 вересня 2012 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» центру культури та мистецтва буде представлено виставку «Дореволюційний Харків очима дітей». Гості галереї зможуть познайомитися з унікальною колекцією дореволюційних листівок з видами Харкова та споглядати минуле нашого міста крізь призму дитячої свідомості - учнів харківської школи «Лествиця». Більше 90 зображень Харкова початку ХХ століття стали джерелом знання і натхнення для учнів.

altЗ історією свого міста учні «Лествиці» знайомилися не лише за підручниками і розповідями близьких, але і розглядаючи унікальну колекцію дореволюційних листівок з видами Харкова. Деякі будівлі, зображені на цих листівках, збереглися до наших днів, і діти могли їх порівняти із сучасними видами. Але багато будівель безслідно зникли через революційні лихоліття та Велику Вітчизняну війну. Свій погляд на складні історичні перипетії діти висловили у своїх малюнках, які доповнюють і особливим чином відображають дореволюційні листівки.

altaltЦентральне місце і на листівках, і в дитячих роботах займає храм. І це не випадково, адже до революції в нашому місті було більше шістдесяти храмів, і учні школи, знайомлячись з культурною спадщиною, яскраво і талановито висловлюють свої почуття в художніх формах і фарбах.

Урочисте відкриття виставки - 16 серпня о 17.00.

Вхід вільний!

Адреса галереї: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи),

час роботи: ВТ - СБ, 11:00 - 19:00, без перерви.

Тел./факс: (057) 717-10-40, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Фотозвіт

Віртуальна галерея - експонати виставки

Відеосюжет про підготовку до виставки тут

Матеріал про відкриття виставки

Висвітлення виставки у ЗМІ

Афіша

Афиша доревол Харьковна сайт