Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

December 2020
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Переможці конкурсу «Найкращий твір декоративного мистецтва» на Великому Слобожанському ярмарку-2012

E-mail Print
Article without translation

За перемогу в конкурсі «Найкращий твір декоративного мистецтва» на Великому Слобожанському ярмарку в 2012 році нагороджуються:

Ірина Зенон-Михайлівна (м. Харків) - в номінації «Вироби з дерева»

Дмитро Шкуренко (Лозіський р-н) - в номінації «Плетіння з лози»

Ганна Едуардівна Гень (Близнюківський р-н) - в номінації «Народне малярство»

Микола Петрович Редько (Печенізький р-н) - в номінації «Різьблення»

Марія Миколаївна Кушнірук (м. Лозова) - в номінації «Традиційна вишивка»

Ганна Георгіївна Коношко (Кегичівський р-н) - в номінації «Декоративний розпис»

Галина Іванівна Воловик (м. Ізюм) - в номінації «Плетіння з соломки»

Світлана Іванівна Стороженко (Кегичівський р-н) - в номінації «Художня вишивка»

Інна Леонидівна Бабич (Дергачівський р-н) - в номінації «Обереги з природного матеріалу»

Олена Омельянівна Водолій (м. Куп’янськ) - в номінації «Лялькарство»

Анатолій Олександрович Семібратський (м. Чугуїв) - в номінації «Художній метал»

Раїса Захарівна Кушнаренко (Харківський р-н) - в номінації «Плетіння з бісеру»

Тетяна Георгівна Федосова (Харківський р-н) - в номінації «Ткацтво»

Олександр Миколаєвич Олексєєв (Ізюмський р-н) - в номінації «Вироби з природних матеріалів»

Людмила Григорівна Романенко (Богодухівський р-н) - в номінації «Плетіння з мотузки»

Борис Миколайович Цибульник (Валківський р-н) - в номінації «Художня кераміка»

e-max.it: your social media marketing partner