Інформаційний лист про фестиваль "Кроковеє коло" | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Інформаційний лист про фестиваль "Кроковеє коло"

Інформаційний лист

Відповідно до плану роботи на 2012 рік Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, Спілка етнологів та фольклористів міста Харкова за підтримки Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації планують проведення 23-31 березня 2012 року ХІІ Відкритого фестивалю традиційної народної культури "Кроковеє коло".

Фестиваль проводиться з метою залучення дітей та молоді Харківської області та м. Харкова до активної дослідницької і виконавської діяльності по відродженню, збереженню та впровадженню в життя народних звичаїв, обрядів, традицій рідного краю. Програма фестивалю включає: науково-практичну конференцію, творчі змагання, гала-концерт та виставку робіт юних майстрів традиційних художніх ремесел.

Для участі у заходах фестивалю запрошуються учасники народознавчих, фольклорних, дослідницько-виконавських, вокальних гуртів, гуртків народних художніх ремесел клубних закладів, загальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного виховання, будинків дитячої та юнацької творчості Харківської області та м. Харкова.

Заявки на участь необхідно надати до 10 березня 2012 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (продублювати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) або на адресу: 61002 м. Харків, вул. Пушкінська, 62, Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтв тел./ факс +38(057) 700-26-62, 728-16-47.

Телефон для довідок: (096)23-30-513; (095)69-68-103 – Наталя Петрівна Олійник, 728-16-40, (050)90-30-234 – Галина Василівна Лук'янець.

Додаток – умови проведення фестивалю та форми заявок.