Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

dovgenkofest

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2019
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 5 Votes )

Підведено підсумки конкурсу автентичного співу у рамках фестивалю "Кроковеє коло"

E-mail Print

1 082

 31 березня у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтва у рамках фестивалю «Кроковеє коло», який щорічно проводиться Спілкою етнологів та фольклористів міста Харкова за підтримки управління культури і туризму ХОДА, відбувся другий етап фольклорного конкурсу, участь у якому взяли 8 дитячих колективів з Балаклійського, Богодухівського, Великобурлуцького, Харківського, Шевченківського, Чугуївського, Золочівського та Зміївського районів, а також колектив з Харківського Національного Університету мистецтв

Були представлені номери за напрямками: «Солоспів», «Гуртовий спів», «Фольклористично-етнографічні програми». Фестиваль проходив у три умовних етапи. Спочатку фольклорні колективи виступили зі своїми конкурсними номерами. Далі, поки журі підводило підсумки фестивалю, майстер класи з фольклорного співу для виконавців з області провели найкращі колективи минулого перегляду. Третім етапом стало привітання та нагородження переможців. Проте, перш ніж оголосити результати члени журі висловили свої зауваження та побажання. Втім, як відмітив Алжнєв Ю.Б., заслужений діяч мистецтв України: «Не талановитих дітей немає, треба прикладати зусилля та працювати»

Призові місця,за результатами переглядів 25 та 31 березня,отримали:

Автентичний солоспів:

Молодша група

1. Кулімякіна Дар’я («Веселка»)

2. Лупан Марія («Веселка»)

3. Давидова Дарина («Мережка»)

Дегтяренко Інна («Вебиченька»)

Безрук Марія («Маланка»)

Старша група

1. Лазарєва Альона

2. Сазонова Тетяна

3. Шморгун Анастасія Усі дівчата-переможці у цій групі учасниці Фольклорного гурту «Веселка» ДШМ № 4 ім Леонтовича м. Харкова

Студентська група

1. Олексієнко Руслана («Лада»)

2. Дідова Мілена («Слобожаночка»)

3. Тащілкіна Карина («Слобожаночка»)

Даниленко Ольга («Слобожаночка»)

Лебединська Дар’я (ХДАК)

Автентичний гуртовий спів:

Молодша група

1. Зразковий фольклорно-етнографічний колектив "Мережка" Харківської гімназії № 6, керівник - Семенова Мирослава Олександрівна

Старша група

1. Старша група Народного фольклорно-етнографічного колективу "Вербиченька" (Нововодолазький БДЮТ, керівники - Коваль Ольга Володимирівна, Коваль Тетяна Павлівна).

2. Фольклорний ансамбль "Веселка"(Дитяча школа мистецтв № 4 м. Харкова, керівник - Усик Катерина Олексіївна).

3. Фольклорний гурт «Джерельце» (Шарівський Будинок культури Богодухівського району, керівник - Субота Олександр Петрович).

Студентська група

1. Фольклорний гурт "Лада" (Харківська державна академія культури, керівник – Шишкіна Олена Анатоліївна).

2. Фольклорний гурт «Стежка» Харківського Національного університету мистецтв, керівник Романюк Ірина Анатоліївна та Фольклорний гурт "Слобожаночка" Харківського училища культури, керівник – Шишкіна Олена Анатоліївна.

3. Фольклористичний гурт "Муравія" (Харківська державна гуманітарно-педагогічна академія, керівник - Семенова Мирослава Олександрівна).

Фольклорно-етнографічні програми:

Молодша група

1. Молодша група Народного фольклорно-етнографічного колективу "Вербиченька" (Нововодолазький БДЮТ, керівники - Коваль Ольга Володимирівна, Коваль Тетяна Павлівна).

2. Зразковий фольклорно-етнографічний колектив "Мережка" Харківської гімназії № 6, керівник - Семенова Мирослава Олександрівна та Фольклорний колектив “Маланка” Манченківського селищного клубу Харківського району, керівник – Кривошеїна Юлія Сергіївна.

3. Фольклорний гурт "Зоряночка" Дитячої музичної школи № 8 м. Харкова, керівник – Малахова Надія Миколаївна та Фольклорний ансамбль “Орелі” Центру дитячої та юнацької творчості № 5 м. Харкова, керівник – Галич Тетяна Віталіївна.

Старша група

1. Старша група Народного фольклорно-етнографічного колективу "Вербиченька" Нововодолазького БДЮТ, керівники - Коваль Ольга Володимирівна, Коваль Тетяна Павлівна.

2. Фольклорний гурт “Світанок” Великобурлуцького Будинку культури, керівник – Лузан Олена Миколаївна.

3. Зразковий фольклорний ансамбль “Джерело Слобожанщини” (Золочівський будинок дитячої та юнацької творчості, керівник – Тітаренко С.О.) та Фольклорний гурт “Пролісок” (Лиманський будинок культури Зміївського району, керівник– Корнієнко Ольга Іванівна).

Провели процедуру нагородження та привітали учасників начальник управління культури і туризму ХОДА Кузнєцов Д.П. та директор Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтіва Іщенко Т.В. Нагадаємо, що гала-концерт кращих учасників фестивалю відбудеться у рамках заходів Фестивалю традиційної народної культури "Покуть+" у травні 2012 року.

e-max.it: your social media marketing partner