КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

На Харківщині планується створити мережу автокемпінгів та Верхньосалтівський туристичний комплекс

e-mail Друк


На Харківщині планується відкрити мережу кемпінгівПід час Євро-2012 гостей та мешканців Києва на площі біля Арки Дружби Народів приймає гостинний майданчик, де діє «Європейське Містечко». Під девізом «Наш Континент. Наше Майбутнє» з 2 червня по 1 липня там відбувається представлення проектів та досвіду міжнародної співпраці заради розвитку в 11 сферах. В інтерактивний та неординарний спосіб тут популяризуються ідеї європейської інтеграції та співробітництва. 16 червня була черга представлення економічного та туристичного потенціалу Харківського регіону.
alt«Європейське Містечко» — українсько-німецька ініціатива, яка втілюється в життя спільно з Європейським Союзом та містом Київ. Міністерство економічного розвитку разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) підготувало і провело 15-16 червня низку заходів, метою яких є інформування широкого кола громадськості про можливості України та її економічний потенціал за галузевим принципом. Зокрема, відбулися круглі столи, презентації проектів з висвітлення наступних тем : «Сталий економічний розвиток» і «Туристичний потенціал України».
alt16 червня 2012 року було проведено два круглих стола. Перший - «Спеціальні види туризму в Україні: відпустка у садибі «зеленого туризму», конференц-туризм, екологічний та активний туризм, медичний туризм, культурний туризм, подієвий туризм» (Модератор: Є. Самарцев, Голова Ради з питань туризму та курортів). Серед доповідачів були: директор КП «Київський туристичний інформаційний центр» В.Мироненко, генеральний директор Ассоціації курортів Криму О.Трофимов, голова Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму В.Васильєв, Президент Української асоціації екологічного та активного туризму С.Підмогильний, представник «Мистецького Арсеналу» М.Мусій та інші.
altУ другій половині дня пройшло засідання круглого столу за темою: «Українські регіони та міста – туризм та регіональний економічний розвиток: як перетворити промислове місто в місто туризму, як залучити інвестиції за допомогою ребрендингу територій, чому навчаються державні службовці у сфері сучасної політики регіонального розвитку» (Модератор: заступник директора департаменту регіональної політики – начальник відділу транскордонного співробітництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України І.Ткаченко). Спікерами виступили представники Хмельницької, Кіровоградської, Херсонської, Чернігівської, Полтавської, Волинської, Житомирської, Миколаївської облдержадміністрацій, Камянець-Подільської міської ради, Пирятинської райдержадміністрації. Харківщину представляла завідуюча відділом інноваційних технологій соціально-культурних проектів Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Оксана Бугайченко.
проект«Наша область презентувала свій туристський потенціал та головні напрями розвитку галузі культури і туризму, пов'язані з утворенням Кластеру культури і туризму та створенням і реалізацією інвестиційних проектів, - розповіла Оксана Бугайченко. – Наприклад, «Проект Верхньосалтівський археологічний комплекс» та «Проект створення мережі автокемпінгів на території Харківської області».
altПроведення цих заходів має сприяти покращенню інвестиційного іміджу України за кордоном, налагодженню зв'язків між представниками регіонів України та інших країн.
Довідка. GIZ є федеральною установою, яка підтримує Уряд Німеччини у досягненні визначених ним цілей у сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку. Сьогодні GIZ працює у 16 регіонах України, маючи у своєму складі близько 90 національних та міжнародних експертів.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг