КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

У Харкові ажіотаж: відкрилася персональна виставка відомого російського художника Нікаса Сафронова

e-mail Друк


Нікас Сафронов у Харкові30 березня у центрі культури і мистецтва урочисто відкрилася персональна виставка відомого російського художника Нікаса Сафронова. На відкритті був присутній сам автор, він щедро роздавав автографи та спілкувався з прихильниками його творчості, яких виявилось досить багато.

Не дивлячись на те, що у перший день виставки за участю автора білети коштували у 2,5 рази дорожче ніж у звичайні дні - 150 гривень, хвіст черги за білетами зранку вистроївся аж надворі уздовж Пушкінської, виставкові зали центру культури і мистецтва були переповнені відвідувачами. Офіційне відкриття було призначене на 11.00, але автор запізнився хвилин на 30.

«Мені дуже ніяково, прошу пробачення, що змусив вас чекати, - звернувся художник до публіки. –Розумієте, не дають поспати. Багато зустрічей. Мені замовили портрет, одна харківська родина, і я майже до п'ятої ранку робив замальовки. Але це дуже добре, що все це відбувається дуже цікаво і смачно. Я вражений, як багато людей прийшло до нас на виставку, мені дуже приємно, я вам вдячний, що ви знайшли час. Я дуже люблю Харків. Взагалі красиві обличчя, красиві жінки, красиві люди».

Нікас Сафронов протягом майже двох годин спілкувався зі своїми прихильниками, яких серед харків'ян виявилося досить багато.

Нагадаємо, що виставка відомого російського художника Нікаса Сафронова у Харкові проходитиме з 30 березня по 26 травня. З 31 березня ціни на квитки складають 60 гривень, для пенсіонерів і студентів – 40 гривень, для школярів – 20 гривень. На виставці представлена 91 картина, виставка працює з 10.00 до 19.00 без вихідних.

 

Click to open

 

1.04.13 -

 

  copy copy copy copy copy copy copy

 

 copy copy copy copy

 

  . 2013. Robinzon.TV

 

   copy copy

 

   copy copy copy

    2

 

     1

e-max.it: your social media marketing partner