Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

April 2021
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

Пішла з життя хормейстер, музикант, педагог Алла Василівна Кулик

E-mail Print

svichka3 жовтня 2014 року пішла з життя Алла Василівна Кулик, чудовий музикант, хормейстер, чуйний і вимогливий педагог, організатор хорової справи в Харкові та області.

Алла Василівна Кулик закінчила у 1969 році Харківський державний інститут культури. Працювала хормейстером у самодіяльних хорах, викладачем у музичній школі. У 1974 році закінчила  Харківський державний інститут мистецтв і викладала в Харківській державній академії культури на кафедрі академічного хору, створила перший в академії ансамбль народної пісні «Купавонька», який був активним пропагандистом народної творчості ще до створення кафедри українського народного співу та музичного фольклору.

Аматори області вшановують пам'ять Алли Василівни Кулик, яка багато сил віддала розвитку хорової самодіяльної творчості. Вона була позаштатним методистом Харківського центру народної творчості, надавала методичну допомогу численним хоровим самодіяльним колективам області. З 1988 по 1991 рр. працювала завідуючою відділом Харківського училища культури . З 1992 р. викладала на кафедрі українського народного співу та музичного фольклору, виступала з концертами навчальних хорових колективів. Вона була активним збирачем народної творчості, брала участь у фольклорних експедиціях  кафедри по селах Харківщини.

То ж, вшановуючи світлу пам'ять Алли Василівни Кулик, її колишні студенти і колеги згадують риси непересічного викладача, митця, особистість якої відзначена людською доброзичливістю, сердечною теплотою, відданістю своїй справі.

e-max.it: your social media marketing partner