КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Чорнобильський набат

e-mail Друк

 DSC 0235 copy

28 квітня 2016 року в залі Обласного організаційно-методичного театрально-концертного центру  відбувся концерт Слави Героям – ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи з нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС.

Розпочався захід символічно троєкратним дзвоном, ніби безмовно передаючи  усю тугу та біль, що завдала аварія на Чорнобильській АЕС.

Одразу, наче вторячи дзвону, твір «Чуєш брате мій» виконав  Хор Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю, художній керівник народний артист України Борис КОЛНОГУЗЕНКО, хормейстер Роман ПАСЄКА.

Чорнобиль – рана і руїна –

Ятриться болем тридцять  літ...
Многостраждальна Україна!
Одна така на цілий світ.

Гуде чорнобильський набат,

В серцях відлунюється болем.

І журавлі летять до хат,

Сповитих пусткою і горем...

... Саме з таких рядків розпочався захід, і саме ці рядки стали червоною стрічкою, безмовним нагадуванням,  яке протягом усього концерту виконавці передавали глядачам через свої пісні, танці та музичні твори.

В заході прийняли участь: оркестр народних інструментів училища культури (керівник Андрій Стрілець), камерний хор Харківського музичного училища ім. Лятошинського (керівник Ганна Савель’ева), колектив народного театру «Чудеса в решете» (керівник Наталія Устінова), колективи Харківського училища культури – вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Олена Василєвська) і квартет бандуристок (керівник Світлана Ніколенко), солісти Катерина Ломінога, Ольга і Олександр Кварта, Олеся Кузьмінова, Яна Боброва, зразковий ансамбль танцю «Мрія» (керівники Людмила Бартош та Світлана Гончаренко), майстер пісочної анімації Оксана Горбань, ансамбль Харківського  музичного училища ім. Лятошинського «Слобожаночка», скрипалька Ксенія Кот, духовий оркестр Харківського музичного училища ім. Лятошинського (керівник і диригент Володимир Бобров).

Зі словами вдячності та пошани  перед усіма присутніми виступили голова Харківської обласної державної адміністрації  Ігор Львович Райнін та голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов, що відзначили пам’ятними знаками найкращих ліквідаторів на ЧАЕС, та з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС на сцену винесли квіти від Харківської обласної державної адміністрації.

Завершилось свято побажанням усім присутнім щастя, миру, злагоди та пам'яті про героїчний вчинок людей, що першими і в числі перших, ризикуючи життям, кинулись до реактора для боротьби з атомним спалахом.

Хай стане світ міцнішим у стократ,

Хай над землею небо чистим буде,

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде!

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг