Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Церемонія нагородження переможців обласних конкурсів до 25-ї річниці Дня незалежності України

E-mail Print

 DSC 0155 copy

21 серпня 2016 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулась церемонія нагородження переможців і номінантів  Обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони» та  конкурсу з виготовлення ляльки-мотанки «Слобожанський хоровод».  Урочистості відбулись за участі заступників голів районних державних  адміністрацій і міських рад, начальників відділів культури і туризму  та  завідувачів секторів культури. Церемонію нагородження відкрили Директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Яцина О.А., начальник управління культури Плотнік Н.А., директор центру культури і мистецтва Омельченко Л.Г.

В рамках огляду-конкурсу «Слобожанські  передзвони» були представлені  районами і містами області  оригінальні концертні програми за участі творчих колективів і виконавців, виставки робіт народних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, фільми-презентації  місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини.

Серед найкращих концертних програм переможцями стали: Чугуївський район – перше місце,  Балаклійський і Золочівський – другі місця, Дергачівський і Кегичівський – треті. Серед міст найкращі: Ізюм – перше,  Куп´янськ – друге , Первомайський – третє місця.  Усі  інші концертні програми відзначені подяками у номінаціях.

У виставках майстрів декоративно-ужиткового мистецтва150 авторів Харківщини представили усе розмаїття традиційного мистецтва і сучасні витвори  народної творчості Слобожанщини. Найкращі виставки районів і міст нагороджені подяками у номінаціях.

За фільми – презентації елементів нематеріальної культурної спадщини нагороди отримали:  Ізюмський район – перше місце за  фільм «Традиційна народна медицина на Ізюмщині», Балаклійський район – друге місце за фільм «Балаклійська  юшка у три риби», Дергачівський район – друге місце  за фільм «Сало. Від порося до страви», Валківський район – третє місце  за фільм «Давня платівка»,  Первомайський район – третє місце за фільм «Традиції Різдвяних святок с.Киселі Первомайського району» і Чугуївський район – третє місце за фільм «Не чарівна чарівниця».

На 2-му поверсі центру культури і мистецтва експонується виставка «Слобожанський хоровод», що стала підсумком однойменного обласного конкурсу з виготовлення ляльки-мотанки. Протягом півроку творчі конкурсні групи фахівців у районах Харківської області проводили етнографічні дослідження традиційного українського чоловічого та жіночого одягу притаманного мешканцям району. У процесі виготовлення конкурсних ляльок-мотанок майстри використовували раритетні фото, експонати краєзнавчих музеїв, матеріали усної історії. Саме тому конкурс «Слобожанський хоровод» має велику культурологічну цінність. Усі 85 учасників творчих груп з 22 районів та 4 міст отримали Подяки за участь. За високий рівень виконавського мистецтва і вірність глибоким народним традиціям присуджені місця:  перше  – Богодухівському району, друге -   Лозівському району, третє – Валківському району.  Крім того, були відзначені райони в окремих номінаціях.

Усі нагороджені отримали подяки, дипломи, подарунки від Харківської обласної державної адміністрації, партнерів: туристичної компанії «Лайм», компанії «Іград», ПАТ «ФЕД» та мережі магазинів «Топольок». 

e-max.it: your social media marketing partner