Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

 

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ КОНВЕНЦІЇ ПРО ОХОРОНУ НЕМАТЕРІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ: ПІДСУМКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

E-mail Печать

NKS1

11 грудня у Києві відбулася Всеукраїнська конференція «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи», організована Міністерством культури України спільно з Українським центром культурних досліджень.

Метою зустрічі стало підбиття підсумків виконання пунктів Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини у 2018 році. Зокрема йшлося про вжиті заходи у сфері збереження та популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, які внесені до Національного та місцевих переліків, а також Міжнародних списків ЮНЕСКО.

Участь у конференції взяли представники регіонів, відповідальні за впровадження положень Конвенції на обласному та місцевому рівнях: керівники управлінь культури, директори центрів народної творчості, провідні фахівці у сфері охорони культурної спадщини. Серед обговорюваних питань – перспективи розробки державної та регіональних програм, пошук нових шляхів презентації нематеріальної культури, налагодження співпраці з представниками громадянського суспільства та незалежними активістами.

Людмила Омельченко, директор Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва: «Ця конференція цікава передусім як можливість «звірити годинники» та визначити пріоритети в подальшій роботі. На Харківщині багато було зроблено протягом останнього часу, але ще більше завдань чекає попереду - наступний рік обіцяє бути цікавим і насиченим. Це і розробка освітніх програм, і активізація співпраці зі спеціалістами на рівні районів, міст, сіл, і нарешті просування елементів нематеріальної культурної спадщини Харківської області до Національного переліку та міжнародних списків. Традиції коцарства, будянський розпис – нам є що показати Україні та світу».

Під час заходу відбулося нагородження переможців Всеукраїнського відкритого конкурсу програм збереження і розвитку елементів нематеріальної культурної спадщини «Жива традиція». Харківська майстриня Ірина Шегда у співпраці з Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва отримала ІІ премію за програму збереження і розвитку елементу “Традиційне харківське коцарство”, який цього року був внесений до Переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Харківської області.

e-max.it: your social media marketing partner