Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік
 
traditcina kultura 2019 logo

dovgenkofest

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

І відбірковий тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського

e-mail Друк

konkurs im PVirskogo

2 листопада 2019 року на сцені Палацу культури Основ’янського району м. Харкова відбувся І відбірковий тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського по Харківській області. Організаторами проведення цього конкурсного туру стали Харківський обласний осередок Національної хореографічної спілки України та КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва». У конкурсному перегляді взяли участь 21 хореографічних колективів, з них 8 колективів представляли райони і міста районного значення Харківської області.

Конкурсні номери оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли:

- Голова журі - Герой українського народу, Народний артист України, академік, професор, почесний громадянин Слобожанщини і Харківської області, член президії Національної хореографічної спілки України та голова її Харківського обласного осередку Борис Колногузенко;

- Заслужений діяч мистецтв України, художній керівник і головний диригент Харківського муніципального театру народної музики України «Обереги» Юрій Алжнєв;

- Заслужений артист України, доцент Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Леонід Марков;

- Заслужений хореограф Грузії, президент міжнародного фестивалю – конкурсу «Золоте Руно» Каха Чітаіа;

- Заслужений працівник освіти України, завідувач відділу ансамблю танцю «Щасливе дитинство» Харківського палацу дитячої та юнацької творчості Раїса Голенко;

- Лауреат міжнародних конкурсів і Всеукраїнських фестивалів, головний балетмейстер Харківського академічного театру музичної комедії Марія Холодна;

- провідний методист Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, хореограф-викладач, балетмейстер театру «Ланжеронъ» Дмитро Попов;

- Заслужений працівник культури України, балетмейстер ансамблю народного танцю «Свято» Анатолій Мазний.

Усі члени журі відмітили гарну сценічну культуру танцювальних номерів і те, що в репертуарі більшості колективів присутні українські композиції різних форм і змісту.

До участі у ІІ турі рекомендовано:

Номінація D1

аматорські хореографічні колективи віком до 16 років, (загальноосвітніх шкіл, палаців, будинків, центрів дитячої творчості, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів клубних закладів)

1. Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Акварельки» (керівник – Ігор Животченко) Комунального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Харківської міської ради» .

2. Зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Вдохновение» (керівник – Полівода Наталія) Міського палацу культури м. Ізюм.

Номінація D

аматорські хореографічні колективи віком від 16 років (палаців, будинків, центрів культури, клубів, навчальних установ всіх систем і відомств крім ансамблів учбових закладів Міністерства культури України)

1. Народний ансамбль народного танцю «Буревісник» (керівник Костянтин Тюрне) Комунального закладу Культури «Будинок культури Індустріального району» відділу культури Індустріального району Департаменту культури міста Харкова.

2. Ансамбль народного танцю «Свято» (керівник – Анатолій Мазной) Комунального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» Харківської міської ради».

Номінація К1

колективи спеціальних учбових закладів культури і освіти (хореографічні колективи учбових закладів ІІІ - ІV ступеня акредитації)

1. Театр народного танцю «Заповіт» (керівник – Народний артист України, академік Борис Колногузенко) Харківської державної академії культури.

2. Народний ансамбль народного танцю «Зорицвіт» (керівники – Каріне Редько і Ольга Лиманська) Палацу культури Основ’янського району м. Харкова та Харківського національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди.

Номінація К

колективи спеціальних учбових закладів культури і освіти (хореографічні колективи учбових закладів І - ІІ ступеня акредитації)

1. Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник – Заслужений працівник культури України Олена Ковалівська) Обласного комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв».

2. Ансамбль народного танцю «Родослав» (керівник – Ольга Бобуйок) Обласного комунального закладу «Лозівський вищий коледж мистецтв».

Номінація N

аматорські хореографічні колективи національних меншин України (хореографічні колективи різних національностей палаців, будинків, центрів національних культур, національно – культурних громадських об’єднань)

1. Народний художній колектив України ансамбль Вірменської народної пісні і танцю «Аракс» (керівник – Гамлет Оганесян) Вірменського освітньо-культурного центру імені Г.О. Алтуняна при Почесному консульстві Республіки Вірменія;

2. Художній колектив східного танцю «Яджешварі» (керівник – Юнна Шаповалова) Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Номінація М

аматорські хореографічні ансамблі малих форм (до 5 осіб), солісти

1. Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник – Заслужений працівник культури України Олена Ковалівська) Обласного комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв».

Номінація F1

сільські колективи віком до 16 років

1. Зразковий художній хореографічний колектив «Крапельки» (керівники – Наталія Бабенко і Євгенія Колісник) Чугуївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів – гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області».

2. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю «Слов’янське коло»» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Комунальної установки «Дергачівський районний будинок культури».

ІІ Регіональний відбірковий тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського по Харківській області відбудеться 21 березня 2020 року у приміщенні Палацу культури Основ’янського району м. Харкова. Щиро вітаємо усіх переможців і бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг