Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Актор Євген Дятлов виступив в Харкові з програмою «Підберу музику»

e-mail Друк

Євген Дятлов розчулив харківську публіку романсамиКонцерт артиста Євгена Дятлова відбувався на сцені театру імені Шевченка в Харкові. Виконавець розчулив харківську публіку російськими романсами та піснями. Програма «Підберу музику» названа за одноіменною піснею на мукзику Р. Паулса та вірші А. Вознесенського, що її виконує артист.  

 

Євген Дятлов грає на скрипці та гітарі, володіє красивим, рідкого тембру баритоном. У 1997-2000 рр. Євген часто виступав разом з Олегом Погудіним, вони спільно записали диск «Бірюзові, злати колечки», що мав успіх у любителів циганського романсу і народної пісні. Неповторна камерна манера виконання пісень і романсів, що звучать у спектаклях і телефільмах з його участю, а також в концертних залах, завжди гарантує аншлаг.

 

У Харкові також зала була заповнена. Харківська публіка зустрічала Євгена Дятлова дуже тепло. А з Україною і, зокрема, з Харковом його зв'язує багато що.


Євген Дятлов народився 2 березня 1963 року в Хабаровську, потім сім'я переїхала на Україну, до Никополю, де і прошло його дитинство. Батько Жені загинув рано, і його разом з молодшим братом Вовою виховувала мама. З першого класу займався в музичній школі по класу скрипки, в старших класах став ходити у секцію боксу. Після армії вступив до Харківського університету на французьке відділення філфаку. У 22 роки приїхав до Ленінграду і став студентом Ленінградського театрального інституту  імені  Черкасова. У 1990 — 1991-му грав у Театрі «Буф». З 1992 по 1997 рік — в Молодіжному театрі на Фонтанці. З 1998 року працює в Театрі Сатири на Васильєвському. Актор театру і кіно, співець, музикант, заслужений артист Росії знімається в кінофільмах і телесеріалах. Вів на ТБ цикл передач «Століття кавалергардів», що складалося з 10 фільмів, телепередачу «Слідчий лабіринт» (24 серії) та ін.

 

Декілька пісень у його виконанні, що прозвучали у Харкові, можна послухати и побачити на відео за адресою у інтернеті http://kharkov.comments.ua/news/2011/06/23/095922.html

e-max.it: your social media marketing partner