Виставка живопису Карини Кучеренко «Веселка світла» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка живопису Карини Кучеренко «Веселка світла»

 afisha Kucherenko veselka svitla

З 29 серпня по 22 вересня 2019 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує виставку живопису Карини Кучеренко «Веселка світла».

На виставці буде представлено понад 20 робіт художниці в техніці олійного живопису. В своїх творах автор найбільшу увагу концентрує на сюжетах природи. Квіти та пейзажі є джерелом натхнення та наснаги для художниці.

У ритмічній буденності серед неосяжного мегаполісу так важливо іноді зупинитися на хвилину й озирнутися навколо, побачити велич природи, що проростає крізь «каміння». Карина Кучеренко своїми роботами запрошує нас до споглядання речей на які ми, зазвичай, не звертаємо уваги.

Карина Кучеренко навчається в Харківській академії дизайну та мистецтв. На рахунку художниці участь у численних відомих виставках: Всеукраїнській художній виставці, присвяченій 170-річчю з дня народження І.Ю.Рєпіна, Всеукраїнській художній виставці «Різдвяна», Всеукраїнському культурно-художньому проекті «Живописна Україна» до 200-річчя ювілею з дня народження Т.Г.Шевченко, IV, V і VI виставках студентів і викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність» в галереї «Мистецтво Слобожанщини». У 2017 р. Карина Кучеренко здобула 2 і 3 місце в професійній категорії виставки Ukrainian Art Week. В тому ж 2017 року мисткиня вступила до Національного союзу художників України. Роботи Карини Кучеренко можна побачити в інтер’єрному оформленні Testo family cafe, Kartina Maslom і Тратторії De Gusto.

Відкриття виставки відбудеться 29 серпня о 16.00.

Запрошуються всі бажаючі.

 

Час роботи: з 10.00 до 17.30, вихідний – субота, неділя.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 1-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 725-12-46, (057) 725-12-47;

Детальніше про подію – на сайті: https://www.cultura.kh.ua

Сховати метелика