КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г. Шевченка

E-mail Print

af Vichne slovo Kobzarya 2020

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просягає веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

На початку березня в Україні проходять Національні Шевченківські дні, адже для кожного українця образ Тараса Шевченка є символом української державності, української нації, національної єдності.

21 березня об 11.00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва пройде регіональний конкурс читців "Вічне слово Кобзаря", присвячений творчості Т.Г. Шевченка, який вже традиційно кожного року збирає найкращих читців та поетів-аматорів області-переможців районних конкурсів, талановитих, самобутніх та, як великий Кобзар, небайдужих до долі рідного народу.

"Вічне слово Кобзаря" проводиться у трьох вікових категоріях: діти, підлітки та дорослі та у двох номінаціях: "виконавець" та "автор".

Конкурс направлений на, перш за все, національно-патріотичне виховання молоді та виявлення і підтримку кращих читців і поетів-аматорів області.

Просимо звернути увагу на те, що підготовка до конкурсу потребує ретельного аналізу тексту та серйозної роботи над усіма компонентами словесної дії вибраного матеріалу. Варто звернути увагу на те, що українська мова має свою мелодійну систему і потребує володіння саме сценічною мовою, яка створює неповторний колорит авторського тексту.

Правильне дихання, виразний голос, чітка і зрозуміла вимова слів-засіб розкриття духовного багатства твору, донесення до глядача усіх нюансів думки та почуттів, як читця, так і автора. Читець, на відміну від автора не повинен грати або копіювати героя. Його завдання розповісти, вплинути на слухача. Сутність читання творів Т. Шевченка полягає саме у здатності впливати своєю енергетикою, в бажанні щось змінити в собі, і в оточуючих, адже Кобзареве слово - це слово великої, незгасимої любові до своєї землі, вічне слово Кобзаря.

Детальніша інформація - у Положенні про конкурс

e-max.it: your social media marketing partner