Обряд кумлення приніс гурту «Берізка» перемогу у конкурсі «Купальська традиція» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Обряд кумлення приніс гурту «Берізка» перемогу у конкурсі «Купальська традиція»

Цілу галерею У рамках регіонального пісенно-обрядового фольклорного фестивалю «Сьогодні Купала, а завтра Івана», який відбувався 2 липня на території літературно-меморіального музею Григорія Сковороди, відбувся конкурс «Купальска традиція». І з 45 колективів-учасників фестивалю було обрано декілька переможців.

 

Колективи з різних куточків Харківської області на фестивалі «Сьогодні Купала, а завтра Івана» не лише продемонстрували свої таланти, не лише виконали народні пісні та танці, але прийняли участь у конкурсі «Купальска традиція», де змагалися у виготовленні купальських страв, плетінні купальських вінків та створення купальських дерев.

 

Краще за усіх впоралися з цими завданнями учасники народного аматорського фольклорного ансамблю «Берізка» Гетьманівського сільського будинку культури Шевченківського району. Цей колектив отримав головний приз та спеціальний диплом переможця конкурсу «Купальска традиція». У цьому гурті зібралися і люди похилого віку, і зовсім маленькі. Більш за усе журі конкурсу вразило виконання обряду кумлення у виконанні цього ансамблю, що включає у себе особливі співи та танці.

 

Слід за ними на п'єдестал пошани зійшов и отримав диплом за перше місце колектив художньої самодіяльності «Яворина» Краснокутського районного будинку культури.

 

Друге місце поділили аматорські фольклорні гурти «Шарівчанка» та «Джерельце» Шарівського будинку культури Богодухівського району, а також Народний амотрський фольклорно-етнографічний гурт «Родослав» Валківського району.

 

Третє місце розділили аматорські фольклорні гурти «Світанок» Великобурлуцького районного будинку культури та «Кегичівські піснярки» Кегичівського районного будинку культури, у яких був найсмачніший купальський стіл.

Сховати метелика