Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
september
 
 Методика  проведення та оформлення  матеріалів для учасників першого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу  клубних закладів у сільській місцевості  в Харківській області
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
online
 

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

III Регіональний фестиваль – конкурс вокального мистецтва «Душі криниця» (онлайн, 2020)

E-mail Печать

 

 23122020 1

 

21 грудня 2020 року члени журі підвели підсумки III Регіонального фестивалю – конкурсу вокального мистецтва «Душі криниця» (онлайн). Захід відбувся в приміщенні КЗ «Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва».

 

У конкурсі взяли участь 18 солістів та 29 колективів закладів культури Харківської області.

 

Всі учасники і колективи нагороджуються Дипломами I, II, III ступеня та Дипломами за участь.

 

Члени журі конкурсу визначили переможців

 

Гран прі - відсутнє

 

I категорія до 16 років солісти та ансамблі

 

231220 4Дипломом I ступеня нагороджується:

 

Горошко Богдан  (керівник - Южакова Олена Олександрівна)

 

Комунальна установа культурний центр «Імідж м. Чугуїв.

 

Дипломом II ступеня нагороджується:

 

Боєва Єва  (керівник -  Нестеренко Ірина Миколаївна) КЗ «Малоданилівська ДМШ ім.Г.Хоткевича Малоданилівської селищної ради Харківської області

 

Дипломом III ступеня нагороджується:

 

Дитячий вокальний ансамбль (керівник – Юрій Петрович Григор’єв) «Зернятко» Вовчанський ліцей №1, КЗ «Вовчанський РБК»

 

II категорія від 16 років солісти

 

Дипломом II ступеня нагороджується:

 

Соловйова Олена (керівник - Южакова Олена Олександрівна) Комунальна установа культурний центр «Імідж» м.Чугуїв.

 

Шерстюк Андрій  (керівник - Шерстюк Тетяна Андріївна

 

концертмейстер - Шерстюк Тетяна Андріївна)

 

РКЗ «Балаклійський районний Будинок культури».

 

Рєзнік Христина Первомайський районний Будинок культури

 

Денисов Олексій Старосалтівський СБК, Вовчанський район

 

Стогнієв Юрій  Яковенківський сільський клуб, Балаклійський район

 

Дипломом III ступеня нагороджується:

 

Іванова Марина КЗ «Валківський РНД «Іскра»

 

Мезерний Оскар  КЗ «Валківський РНД «Іскра»

 

Ворошило Ірина  (керівник: Кандяк Василь Михайлович) Комунальний заклад «Слобожанський селищний Палац культури» Зміївський район

 

Дипломом за участь нагороджується:

 

Бас Володимир (керівник - Головко Олена Олександрівна)

 

Вільшанський сільський Будинок культури, Дергачівський район

 

Докуніна Олена Таранівський сільський Будинок культури,

 

Зміївського району

 

Лагадюк Людмила Таранівський сільський Будинок культури,

 

Зміївського району

 

Єременко Олена (керівник - Проненко Василь Семенович)

 

Люботинський міський будинок культури, Люботинська ОТГ

 

Нєманєжна Ірина (керівник -  Еткало Ірина Павлівна)

 

Люботинський міський будинок культури, Люботинська ОТГ

 

Куценко Раїса (керівник -  Еткало Ірина Павлівна)

 

Люботинський міський будинок культури, Люботинська ОТГ

 

Рубан Ніна (керівник - Проненко Василь Семенович)

 

Люботинський міський будинок культури, Люботинська ОТГ

 

Рейс Тетяна Безлюдівський селищний клуб Харківський район

 

II категорія від 16 років ансамблі

 

Дипломом I ступеня нагороджується:

 

Народний гурт народної пісні «Весела Слобода» (керівник - Шерстюк ТетянаАндріївна) РКЗ «Балаклійський районний Будинок культури»231220 3

 

Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник -  Кобзєва Олена Олексіївна) Харківський вищий коледж мистецтв

 

Народний аматорський вокально-хореографічний ансамбль «Бояничі» (кервник -  Сиромятникова Вікторія Юріївна)

 

Комунальна установа « Чугуївський районний Будинок культури»

 

Народний аматорський вокальний ансамбль «Зоряночка» (керівник - Процюк Ольга Василівна) Комунальна установа «Дергачівський районний Будинок культури», Дергачівський район

 

Гурт «Триспів» (керівник - Колій Тетяна Михайлівна) Шевченківський районний будинок культури, Шевченківський район

 

Дипломом II ступеня нагороджується:

 

Зразковий вокальний ансамбль «Камертон» (керівник - Южакова Олена Олександрівна) Комунальна установа культурний центр «Імідж» м. Чугуїв

 

Український народний хор «Жайвір» (керівник - Дудка Анатолій Михайлович) КЗ «Роганський будинок культури» Роганської селищної ради

 

Народний    вокальний ансамбль «Вишенька» (керівник: Брехунцов Сергій Миколайович Вовчансько – Хутірський СБК, Вовчанського району

 

Народний аматорський ансамбль народної пісні «Чарівна пісня» (керівники -Кобзєв Сергій Сергійович, Кобзєва Олена Олексіївна Комунальна установа «Дергачівський районний Будинок культури», Дергачівський район

 

Дипломом III ступеня нагороджується:

 

Народний аматорський колектив «Водограй» (керівник - Рождественська Анастасія Олегівна) Мереф’янський міський будинок культури, Мереф’янська ОТГ, м.Мерефа, Харківський район

 

Вокальний гурт «Голосисті» (керівник - Нечитайло Лідія Іванівна), акомпаніатори: Олександр Бубліченко, Вячеслав Бубліченко

 

Комунальний заклад Богодухівської районної ради «Районний Будинок культури»

 

Народний вокальний ансамбль «Осінні барви»  (керівник - Кандяк Василь Михайлович) Комунальний заклад «Слобожанський селищний Палац культури» Зміївський район

 

Народний аматорський жіночий ансамбль «Слобожаночка» (керівник -Єременко Людмила Валеріївна) Пархомівський сільський Будинок культури №2 Богодухівський район

 

Народний вокальний колектив «АРТ – студія «Експромт» (керівник - Нетіс Інна Євгеніївна) КЗ « Роганський будинок культури», Харківський район

 

Вокальний ансамбль «Калинонька» (керівник - Германюк Анатолій Ярославович) Лиманський сільський будинок культури, Чугуївський район

 

Вокальне тріо «Вірність» (керівник - Германюк Анатолій Ярославович)

 

Лиманський сільський будинок культури, Чугуївський район

 

Дипломом за участь нагороджується:

 

Вокальний гурт «Козацька вдача» (керівник - Григор’єв Юрій Петрович) Вовчанський район, КЗ «Вовчанський РБК»

 

Жіночий вокальний аматорський колектив «Смерека» (керівник - Чаркіна Тетяна Володимирівна) Таранівський сільський Будинок культури, Зміївського району

 

Вокальний ансамбль «Тишенківські зорі» (керівник - Коваленко Наталія Олексіївна) Тишенківський сільський клуб, Зорянської сільської ради, Красноградський район

 

Вокальний ансамбль «Червона калина» (керівник - Бас Володимир Анатолійович) Вільшанський сільський Будинок культури, Дергачівський район

 

Вокальний колектив «Черемшина» (керівник - Горденко Інна Степанівна) Орільський будинок культури «Оріль», Лозівський район

 

Ансамбль народного співу «Чарівниці» (керівник - Еткало Ірина Павлівна) Люботинський міський будинок культури, Люботинська ОТГ

 

Вокальний ансамбль «Лілея» (керівник - Проненко Василь Семенович) Люботинський міський будинок культури, Люботинська ОТГ

 

Жіноче вокальне тріо «Мальва» (керівник - Чаркіна Тетяна Володимирівна) Таранівський сільський Будинок культури, Зміївського району

 

«Диво – дует» (керівник -  Старшиніна Марина Сергіївна) КЗ «ПМПК «Хімік»,  м. Первомайський

 

Дует Тетяна Гатицька та Олена Букач (керівник - Тетяна Гатицька) Сіннянський сільський будинок культури»

 

Дует Рубан Ніна та Рубан Ліна (керівник - Проненко Василь Михайлович) Люботинський міський будинок культури, Люботинська ОТГ

 

Вокально – інструментальний  ансамбль «Фьюжн» (керівник: Лобачук Тетяна Борисівна) Клубний заклад «Безлюдівський селищний клуб»

 

231220 1

 

231220 2

e-max.it: your social media marketing partner