Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

A+ R A-
Рейтинг статьи:

Вокальний ансамбль «Kvitka»

E-mail Печать
Статья без перевода

Kvitka   Вокальний ансамбль «Kvitka» існує з 2006 р. завдячуючи спільним зусиллям учасниць ансамблю та керівників, направленим на підвищення художнього рівня, поповнення репертуару, удосконалення виконавської майстерності, а також зважуючи на те, що колектив проводить активну концертну діяльність, в 2009 році вокальному ансамблю було присвоєно звання «народний» аматорський колектив. Протягом 9 років колектив міцно займає свою творчу нішу, має масу шанувальників і є яскравим представником естрадного співу.

   Ансамбль «Kvitka» - це не лише колектив людей охочих прагнути пізнавати музичне мистецтво, але і велика, дружна сім'я, в якій складаються певні традиції.

   Репетиції проходять систематично згідно графіку. У роботі з колективом використовується багатоголосся. Йде постійна робота над оновленням репертуару, виконавським і художнім рівнем творів. Ансамбль володіє високою виконавською майстерністю.

   Вокальний ансамбль «Kvitka» має молодший ансамбль-супутник «зразковий» вокальний ансамбль «Смайл-S», який бере активну участь у різноманітних концертних заходах.

   Сьогодні «Kvitka», завдячуючи впровадженню в навчально-виховний процес новітніх прийомів аранжування, застосування складного багатоголосся , поліфонічних елементів, значно випереджає подібні ансамблі у своєму професійному розвитку, а також є прикладом для наслідування.

   З кожним творчим роком зростає багатий репертуар колективу, удосконалюється майстерність його учасників.

   Протягом своєї творчої діяльності, розучуючи новий пісенний репертуар, і працюючи над вокально-хореографічними композиціями, колектив демонструє свою майстерність на різних концертах, бере активну участь у громадському житті не тільки районного Будинку культури, а й є постійним гостем на різних заходах , що проводяться в районі, Харківській області та місті Харкові. Ансамбль працює в тісному взаємозв'язку з колективами району. Веде велику концертну діяльність

   Ансамбль має лауреатство на престижних міжнародних конкурсах: Міжнародний телевізійний конкурс естрадної пісні «Ялтинский берег» (Ялта, 2011, 2 премія), щорічні мистецькі фестивалі «Зори над Днепром» республіка Білорусь (2008, 2009, 2010), участь у майстер-класі на міжнародному конкурсі «Жива вода» та багато інших. Продовжують вдосконалювати свої навички, підвищують рівень майстерності, беручи участь у різних телепроектах та конкурсах Міжнародного рівня.

Творчі досягнення ансамблю «Kvitka» за період 2012-2014

2012 рік - лауреати І премії в номінації естрадний вокал Міжнародного конкурсу-фестивалю «Преображення» та «Золото осені»                             м. Санк-Петербург та володарі Гран-прі конкурсу-фестивалю;

2013 рік - лауреати І премії в категорії професіонали Міжнародного фестивалю-конкурсу молодіжного мистецтва «Огапсі Мизіс Резі»;

2013 рік - володарі номінації молода зірка Щорічної Церемонії відзнаки «Гордість культури»;

2013 рік - неодноразові гості телевізійного проекту Першого національного каналу «Фольк-тизіс";

2014 рік - лауреати 1 ступеню Міжнародного конкурсу-фестивалю молодіжної творчості « Music & Takt» м. Львів.

   Завдяки працьовитості і бажанню творчо процвітати, ансамбль «Kvitka» має можливість співпрацювати з народними артистами нашої естради Наталією Бучинської, Оксаною Пекун, легендарним гуртом «Фристаил» солістка Ніна Кірсо, з автором і композитором В. Назаренко м. Одеса.

   Керують вокальним ансамблем Володимир Миколайович Откидач та Віолетта Олександрівна Іваненко.

e-max.it: your social media marketing partner