Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

 

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:
( 3 шт. )

Для вокально-хорових колективів

E-mail Печать

 

Серед усіх жанрів аматорського мистецтва в Харківській області вокально-хоровий жанр займає важливе місце. Народний хор явище похідне від народного гуртового співу, бере свої початки від фольклорної пісні. Хорові колективи та ансамблі Харківщини поділяються на мішані та 2однорідні, з народною та з академічною манерою виконання, мають різноманітний розширений репертуар. Також, дуже розвивається вокально - естрадний жанр. Він, як і інші види мистецтва, емоційно впливаючи на людину, звертається до її духовного початку. Звичайно, естрада, як і будь-яке мистецтво, знаходиться у безперервному розвитку. Щось народжується, щось відмирає, щось відроджується знов, щось видозмінюється, щось збагачується. Йде постійний процес пошуку нових форм, прагнення до оригінальності, до самобутності. Але глибинна суть мистецтва естради, її різноманітність не змінюється.

Обласним організаційно-методичним центром ведеться робота із розвитку вокального та хорового жанрів. Надається методична та практична допомога вокальним колективам та студіям, проводяться семінари та навчальні майстер-класи для керівників колективів та прихильників жанру.

Усик Катерина Олексіївна,

провідний методист з вокально-хорового жанру

відділу з методичної роботи

ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА:

Відео семінару-практикуму для керівників вокально-хорових колективів, що відбувся 23 вересня 2015 року (інформація про семінар тут)

Відео семінару-практикуму для керівників вокально-хорових колективів, що відбувся 17 квітня 2015 року (інформація про семінар тут)

Відео семінару-практикуму з естрадного вокалу для керівників вокальних студій та колективів закладів культури Харківської області, що відбувався 8 лютого 2013 року  (інформація про семінар тут)

Звіт вокального ансамблю народної пісні «Чарівна пісня» Дергачівського РБК на присвоєння звання «народний аматорський колектив»

Звіт з підтвердження звання «народний аматорський колектив» вокально-хореографічного ансамблю «Бояничі» Чугуївського РБК

Звіт дитячого вокального колективу «Візерунок» Дергачівського РБК на підтвердження звання «зразковий аматорський колектив»

Звіт театру народної пісні «Таліца» (керівник Плотнік Наталія Анатоліївна) Бабаївського СБК Харківського району на підтвердження почесного звання «народний аматорський колектив»

Звіт вокального ансамблю «Стожари» Золочівського районного будинку культури на підтвердження почесного звання «народний аматорський колектив»

Звіт народного хору української пісні Золочівського районного будинку культури на підтвердження почесного звання «народний аматорський колектив»

Звіт аматорського хорового колективу «Іскра» Валківського районного народного дому „Іскра"

Присудження вокально-інструментальному колективу «Антракт» звання «народного»!

 
 

Список рекомендованої літератури з вокалу

Майстер-класи з вокалу

 
e-max.it: your social media marketing partner