Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
dec
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Подорож у світ солодощів

E-mail Печать

 DSC 0001

13 листопада 2015 року в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулось відкриття нового соціокультурного проекту «Солодке життя: харківські історії». Дана експозиція присвячена історії кондитерського виробництва в Харківській області, де почесне місце займає фабрика видатного кондитера Жоржа Бормана (нині кондитерська фабрика «Харків’янка»), який отримав звання Постачальник Імператорського двору та чимало міжнародних нагород.

Відкриття розпочалось із виступу зразкового художнього колективу «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон» під керівництвом Лебединської Наталії Володимирівни. Маленькі гості подарували всім присутнім величезну кількість позитивних емоцій та з першої хвилини створили веселу та святкову атмосферу в залі.

Із привітальним словом до присутніх виступила заступник директора корпорації «Бісквіт-Шоколад», Єгорова Валентина Григорівна, подякувавши Обласному центру культури і мистецтва за ідею створення цього соціокультурного проекту, де, окрім екскурсій по експозиції історії кондитерського виробництва, заплановано проведення ігор та свят для дітей.

Директор РА «Іріс», Михайлова Ганна Миколаївна, зазначила, що даний проект існує десять років, тому ця виставка – ювілейна. Однак вперше пропонується «Солодкий квест» та інші цікавинки для дітей та дорослих. Ганна Миколаївна зауважила, що частина коштів, які будуть зібрані за білети на квест, буде направлена на придбання солодких подарунків до Новорічних свят для дітей із соціально незахищених категорій сімей, які не мають можливості самостійно придбати дітям солодощі.

В рамках відкриття пройшов перший «Солодкий квест», проведений співробітниками відділу інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва Центру за участю дітей із танцювального колективу «Капітан Джексон». Діти із задоволенням виконували творчі завдання та грали в ігри, залучивши до квесту і своїх мам. А наприкінці всі учасники отримали солодкі подарунки.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до цього солодкого соціокультурного проекту!

Виставка триватиме до 14 січня 2016 року.

Час роботи: з 10.00 до 18.00, вихідний – неділя.

«Солодкий Квест» проводиться за попереднім записом.

Довідки за тел.: (057) 700-35-79.

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner