Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
calendar 05
 
 
museum
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
online
 

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:
( 1 шт. )

Виставка «Кольорова Україна»

E-mail Печать

 16996460 1370562962996130 869262740996839073 n copy

В КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» (КЗ«ООМЦКМ») відкрилась виставка творчих робіт з образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва вихованців та педагогів Центру дитячої та юнацької творчості № 1 м. Харкова (ЦДЮТ №1) «Кольорова Україна».

ЦДЮТ №1 є дійсним членом Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Асоціації позашкільних навчальних закладів України та колективним членом Європейської асоціації закладів, які займаються вільним часом дітей та молоді (EAICY). У своїй роботі педагоги керуються принципом: «Прийняти дитину такою, якою вона є, зрозуміти та розвинути її!»

До експозиції «Кольорова Україна» увійшло понад 200 робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, серед яких розпис, живопис, графіка, бісероплетіння, аплікація  з тканини, фітодизайн, кераміка, вишивка, лялька-мотанка, писанкарство, орігамі, випилювання лобзиком та інші. Усі роботи популяризують традиції українського народу та об’єднані темою любові до рідного краю.

16939373 1370563189662774 8030153191057093556 n

На церемонію відкриття завітало багато гостей – діти й батьки, педагоги та художні керівники гуртків Центру, педагоги інших закладів дитячої творчості, художніх студій, представники ЗМІ. Лейтмотивом промов усіх виступаючих, а саме : заступника директора з культурно-дозвіллєвої
та творчої роботи КЗ«ООМЦКМ» Любові Мякіннікової, методиста управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Наталії Петракової, директора ЦДЮТ №1 Ольги Григорець, став захват від таланту та майстерності вихованців Центру. Також була висловлена глибока повага до педагогів, які не тільки відкривають, плекають та розвивають ці різноманітні дитячі таланти в складних умовах сьогодення, а й самі створюють власні роботи. Прикрасили відкриття виставки виступи художніх колективів ЦДЮТ №1. Зразковий художній колектив фольклорно-етнічний гурт «Мережка» (керівник Мирослава Семенова) заспівав веснянки та поводив з гостями масляничного «козлика»; ансамбль народних інструментів «Натхнення» (керівник Галина Семянікова) заграв народні пісні «Ой під вишнею», «Чом, чом не прийшов»; зразковий художньо-хореографічний колектив «Вікторія» (керівник Вікторія Максимова) та хореографічний колектив «Сузір’я», (керівник Вікторія Рідкоус) влаштували для гостей танцювальний показ стилізованого авторського українського костюму, що  створили  керівники гуртків. На завершення були вручені подяки та дипломи вихованцям і керівникам гуртків.

Виставка працює до 7 березня.

e-max.it: your social media marketing partner