Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

Обласний фестиваль-конкурс театрів танцю «TERREIDOS»

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

 

Календарь событий

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Обласна виставка дитячих художніх робіт учнів–лауреатів та дипломантів обласних конкурсів

E-mail Печать

 DSC 0388 copy

Традиційна підсумкова Обласна виставка дитячих художніх робіт учнів–лауреатів та дипломантів обласних конкурсів «Надія Слобожанщини»

З 31 травня по 9 червня 2018 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва проходила традиційна підсумкова Обласна виставка дитячих художніх робіт учнів–лауреатів та дипломантів обласних конкурсів «Надія Слобожанщини», організована спільно з Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Виставка захоплює великим розмаїттям творчих ідей і оригінальних художніх рішень. До експозиції увійшли роботи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва різних технік, напрямків та стилів: живопис гуашшю та олією, акварель, малюнки (олівцем, тушшю, кольоровими олівцями, ручками), витинанки, батік, дрібна пластика, ляльки-мотанки, картини з пластиліну, повсті, кераміки. Дуже багато дитячих художніх творів виконані в цікавих змішаних техніках, з якими автори сміливо експериментують.DSC 0322 copy

Роботи переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої» відображають осмислення дітьми широкого спектру важливих для кожного покоління українців тем, на які їх надихає творча спадщина великого Кобзаря. Вони вдало показали почуття, характери, різні душевні грані персонажів Шевченківських творів, а також образ самого Кобзаря: інтелектуала-філософа, гостро розуміючого сучасні тенденції та течії своєї епохи, і разом з тим – людини, яка вшановує давні українські традиції, пам'ятає своє коріння, відчуває інтерес до життя простого народу, з якого він вийшов, і глибоко турбується за його долю.

В роботах для Обласного конкурсу дитячого малюнку «Малюємо музику» (присвяченого 200-річчю з дня народження видатного хореографа, балетмейстера, Майстра класичного танцю Маріуса Петіпа) діти зобразили не тільки сцени балету у звичних театральних декораціях, а й творчо обіграли тематику конкурсу, перенісши персонажів в дивовижні казкові світи творів Ш.Перро, Е.Т.А.Гофмана, Й.В.Гете, а також міфів, легенд і народної творчості, які стали літературною основою найвідоміших балетних постановок М. Петіпа («Спляча красуня», «Лускунчик», «Чарівне дзеркало», «Раймонда», «Баядерка», «Арлекінада»). Таке синтетичне мистецтво, як балет, вплинуло і на характер ілюстрацій: вони живі, музикальні, розповідні, насичені багатьма різними змістами.

Не дивлячись на юний вік авторів, в роботах присутній глибокий символізм та вміння співпереживати зображуваним героям. Тонка грань між реальністю і фантазією, доповнена яскравою палітрою, динамічними лініями, цікавими композиційними рішеннями, не можуть не залишити емоційний відклик у глядачів. В роботах учнів відчувається наповненість оригінальними ідеями, щирістю, свіжим дитячим поглядом, наповненість життям.

Традиційна підсумкова Обласна виставка дитячих художніх робіт учнів–лауреатів та дипломантів обласних конкурсів «Надія Слобожанщини» демонструє важливість та актуальність виставок художньої творчості, що надають змогу талановитим учням розкрити свій творчий потенціал, привертають увагу батьків та викладачів до важливості розвитку дитячої особистості.

e-max.it: your social media marketing partner