Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік
 
traditcina kultura 2019 logo

dovgenkofest

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Oбласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Пісні нескорених»

E-mail Печать

fest Pisni neskorenuh

26 вересня 2019 року у приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр» (м. Харків, вул. Сумська, 25) відбувся обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Пісні нескорених».

У конкурсі взяли участь 21 соліст і 14 колективів з Балаклійського, Богодухівського, Валківського, Дергачівського, Кегичівського, Нововодолазького, Первомайського, Харківського, Чугуївського районів, м. Люботин та м. Харків, Лозівської міської, Великобурлуцької селищної, Нововодолазької селищної, Роганської селищної, Чкалівської селищної ОТГ області, а також представники ВНЗ м. Харкова, а саме: Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, Харківського вищого коледжу мистецтв.

Виступи проходили відповідно до жеребкування та розподілялися за трьома номінаціями - авторська (пісня, поезія), солоспів, гуртовий спів), двома жанрами (естрадний і народний), тематикою вокальних творів (козацька, патріотична і авторська пісня), за трьома віковими категоріями (16-25 років; 26-45 років; 46-60 років). Журі конкурсу оцінювало учасників за 10 бальною системою, знаючи лише порядковий номер виступаючого та назву твору, що виконувався. За підсумками роботи журі переможцями стали:

Компанієць Альона та Дигало Катерина (номінація «Солоспів», жанр «Естрадний», вікова категорія 16-25 років);

Антонов Андрій (номінація «Солоспів», жанр «Естрадний», вікова категорія 26-45 років);

Гуменна Анастасія (номінація «Солоспів», жанр «Народний», вікова категорія 16-25 років);

Нікітін Олег (номінація «Авторська пісня») та Сечко Катерина (номінація «Авторська поезія»);

Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (номінація «Гуртовий спів», жанр «Естрадний», вікова категорія 16-25 років);

Вокальний колектив «Арт-студія «Експромт» (номінація «Гуртовий спів», жанр «Естрадний», вікова категорія 26-45 років);

Фольклористичний колектив «Дана» (номінація «Гуртовий спів», жанр «Народний», вікова категорія 16-25 років);

Вокальний дует «Рожевий квіт» (номінація «Гуртовий спів», жанр «народний», вікова категорія 46-60 років).

Лауреатами ІІ премії стали:

Михайлюченко Оксана (номінація «Солоспів», жанр «Естрадний», вікова категорія 26-45 років),

Малахова Надія (номінація «Солоспів», жанр «Народний», вікова категорія 26-45 років),

Шакін Андрій (номінація «Авторська пісня»),

Вокальний ансамбль «Слобожанські козаки» (Номінація «Гуртовий спів», жанр «Народний», вікова категорія 46-60 років).

Лауреатами ІІІ премії стали:

Банник Ольга (номінація Солоспів», жанр «Естрадний», категорія 26-45 років),

Яшан Тетяна (номінація «Солоспів», жанр «Народний», категорія 26-45 років),

народний вокальний ансамбль «Рідна пісня» та вокальний ансамбль «Берегині» (номінація «Гуртовий спів», жанр «Народний», вікова категорія 46-60 років).

За рішенням членів журі та режисерів обласних святкових заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва, участь в урочистому концерті, що відбудеться 14 жовтня о 13.00 у приміщенні Харківської обласної філармонії, візьмуть Нікітін Олег (ветеран АТО, Богодухівський район); Сечко Катерина (студентка Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, м. Харків); Дигало Катерина (солістка Козачолопанського Будинку культури Дергачівського району); Антонов Андрій (соліст Балаклійського районного будинку культури).

Вітаємо переможців фестивалю - конкурсу!

fest Pisni neskorenuh2

e-max.it: your social media marketing partner
Выкл. снег