Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

 

Календарь событий

Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Запрошуємо на лекцію Шелкової Н.В. «Символізм Євангелія. Вчення Христа»

E-mail Печать

  . copy

23 січня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Євангелія. Вчення Христа». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Сумний парадокс християн полягає в тому, що багато хто з них не знає і не виконує основних положень вчення Христа, обмежуючись зовнішніми приписами Церкви, яка зобов'язує християн виконувати певні обряди, святкувати християнські свята, дотримуватися постів, відвідувати богослужіння. Так зовнішнє затуляє внутрішнє. Бо для Христа найважливішим завжди була духовна і душевна чистота, духовне вдосконалення, а не обряди, що й було причиною Його постійних конфліктів з фарисеями. «Не те, що входить в уста, опоганює людину, але те, що виходить з уст, опоганює людину», – говорив Христос (Мф. 15: 1). А що ж виходить з наших вуст? Лихослів'я, брехня, ненависть і т.д. Чи виконуємо ми хоча б одну заповідь з Нагірної проповіді Христа – квінтесенції християнства: «Не судить, і не судимі будете» (Мф. 7: 1)? Чи молимося ми так, як вчив молитися Христос? Чи ставимося до людей – друзів і ворогів так, як вчив Христос? І взагалі, чи живемо ми так, як вчив Христос? А якщо ні, то чи ми християни? Над цими питаннями пропонує поміркувати лектор, викладаючи вчення Христа і Його Нагірну проповідь.

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка понад 140 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner