Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

 

Календарь событий

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Запрошуємо на лекцію Шелкової Н.В.

E-mail Печать

  . . . 2. . 16.02.2018 1 copy

Запрошуємо на лекцію Шелкової Н.В. «Символізм Корану. Сура 2. Корова»

16 лютого 2018 року о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Корану. Сура 2. Корова». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Коран є Священною Книгою ісламу. Іслам, іудаїзм і християнство називають «релігіями Книги», бо їх віровчення засноване на Священній Книзі: в іудаїзмі – це Танах, в християнстві – Біблія, в ісламі – Коран. При цьому ці релігії мають спільне коріння, загального засновника – Авраама (Ібрахім в ісламі). Більш того, читаючи Коран, створюється враження, що це – компіляція Біблії з невеликими вкрапленнями побутової конкретики, даної Аллахом – богом ісламу – людям. Але чи так це? Чим обумовлені ці повтори? Яка їхня символіка? Які головні ідеї Корану та ісламу, на ньому заснованому? Чому вірші Корану називаються аяти? Над цими та іншими питаннями пропонує поміркувати лектор, викладаючи зміст першої і другої сур (глав) Корану.

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка понад 140 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner