Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статьи:

Талановиті люди – успішна країна

E-mail Печать

 afisha talanovuti ludu uspishna kraina

З 11 по 15 листопада 2019 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» спільно з Харківською обласною профспілкою працівників соціальної сфери України презентує виставку робіт з художньої творчості працівників соціальної сфери «Талановиті люди – успішна країна».

Представлена виставка має розкрити безмежний творчий потенціал працівників соціальної сфери, які своєю буденною, наполегливою працею служать задля покращення добробуту населення, допомагають в реалізації державної політики з питань соціального захисту, зайнятості населення, організації оплати і безпеки праці та трудових відносин.

Хто сказав, що представники соціальної сфери не можуть бути творчими та натхненними особистостями? Адже сьогодні поняття «бути творчою людиною» має широкий сенс розуміння, який охоплює всі сфери людського життя і вимагає від людини бути всебічно розвинутою та інтелектуально «підкованою» особистістю, шукати справу по душі і не втрачати себе в звичайній буденній роботі. Крокуючи саме таким шляхом, людина створює щось нове, активізує свій творчий потенціал й прихований талант, а талановиті люди завжди викликають захопленість у інших й показують на прикладі себе, якою успішною є наша країна і який має потенціал.

На виставці відвідувачі зможуть побачити численну кількість робіт у таких техніках як: декупаж, печворк, скрапбукінг, цукрова флористика, стрічкові канзаші, ліплення з солоного тіста, живопис, оригамі, амігурумі, в’язання, вишивка, фото, інсталяції, хардаргер, плетені вироби з паперових трубочок та ін..

Відкриття виставки відбудеться 11 листопада об 11.00.

 

Час роботи: з 10.00 до 17.30, вихідний – субота, неділя.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 1-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 725-12-46;

Детальніше про подію – на сайті: https://www.cultura.kh.ua/

e-max.it: your social media marketing partner