Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

 

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Традиційна фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники»

E-mail Печать

13082020 1

 З 13 серпня по 5 вересня 2020 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися традиційна фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники». Тема виставки: «Харків та харків’яни».

Цьогорічна виставка фотоклубу присвячена місту Харкову. Харків може викликати різні асоціації: для когось, це строге і міцне промислове місто, для когось – діловитість, постійний розвиток і рух, для когось – затишок, тендітність, романтика, що приваблює багатьох творчих людей. Харківський фотоклуб вирішив показати власне ставлення до нашого улюбленого міста. Маючи велику уважність і чуттєвість, фотографи демонструють Харків не тільки з його відомої, парадної сторони, але і розкривають  його приховану і непомітну на перший погляд красу, і головне, показують людей, які в ньому мешкають, людей різних, зі своїми поглядами, характерами, історіями.

Незважаючи на єдину тему виставки, роботи всіх учасників виставки не схожі між собою. На виставці «FOCUSники» Ви зможете побачити велике жанрове розмаїття: портретну, пейзажну, аеро-, вуличну, сюжетну і театральну фотографію. Окрім різних жанрів та напрямів, кожний автор має свій індивідуальний стиль і підхід, тому глядач має змогу ознайомитися з широким зрізом фотографічного мистецтва.

Автори виставки роблять акцент не тільки на тих чи інших об’єктах, а і на їх певному авторському баченні. Саме ця характеристика, а також бажання постійно розвиватися, дізнаватися щось нове, та безмежна любов до фотомистецтва об'єднує учасників Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб».

Учасники виставки: Вікторія Колєснікова, Євген Брезицький, Зоя Костіна, Ірина Деркач, Катерина Погрібна, Лідія Цапко, Микола Довбиш, Тетяна Бутвіна, Тетяна Золотарьова, Сергій Любецький.

Довідка:

У 2006 році в Харкові виникла громадська організація «Харківський фотоклуб», головним завданням якої є створення творчого простору для людей, зацікавлених фотографією, де вони мають змогу спілкуватися, обмінюватися знаннями та демонструвати власні фотографічні досягнення, у тому числі у вигляді виставок. Харківський фотоклуб відкритий для людей різного віку, різного досвіду і з різними смаками і поглядами. Також рамках клубу проводяться різноманітні заходи: творчі зустрічі, лекції, фото походи і інші цікаві події, що дозволяють ефективно розвивати навички і знання в сфері фотографії.

3 вересня о 17:00 – творча зустріч з авторами традиційної звітної фотовиставки Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники».

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи); Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50;

e - mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ; Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc ; Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

 

e-max.it: your social media marketing partner