Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Ближайшие события

Нет событий

Календарь событий

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

9 may

A+ R A-
Рейтинг статьи:

Лекція «Ермітажна школа Г.Я. Длугача, або аналітична інтерпретація мистецтва»

E-mail Печать

 lekciya O Koval 30 03

30 березня 2021 року о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція Олега Коваля з циклу "Мистецтвознавча персонологія" на тему: «Ермітажна школа Г.Я. Длугача, або аналітична інтерпретація мистецтва».
Ермітажна школа Г. Я. Длугача (творче об'єднання «Ермітаж», «ермітажна школа», школа Длугача-Зайцева) - неофіційна група художників, що виникла в кінці 1950-х років під керівництвом Григорія Яковича Длугача.
Метою об'єднання було копіювання картин старих майстрів в Державному Ермітажі. «Ермітажна школа» представляє собою з'єднання двох методів копіювання. Длугач Григорій Якович створив конструктивно-інтуїтивний метод копіювання. Зайцев Олександр Павлович - автор математичного методу дослідження картинної площини.
Засновник «Ермітажної школи» Григорій Якович Длугач народився 9 квітня 1908 року у Двінську (Даугавпілсі). У 1928 році приїхав до Москви, поступив на робочий факультет мистецтва, який потім перевели до Ленінграду. Був прийнятий в Академію мистецтв. Зазнав сильного впливу К. С. Петрова-Водкіна і П. Н. Філонова. З Академії був відрахований «за формалізм». В середині 1950-х почав копіювати старих майстрів в Ермітажі, поступово виробляючи свої принципи конструктивного аналізу картини. Г. Я. Длугач був цілком відданий картинам старих майстрів. В копіюванні прагнув дійти до найдрібнішого атома, на прикладі якого можна зрозуміти, як влаштована вся композиція картини. Він виявляв внутрішню структуру картини, інтуїтивно знаходячи вертикальні, горизонтальні і діагональні лінії, що пронизують картину наскрізь.
Мистецтвознавець Олег Коваль розповість про основні особливості і принципи Ермітажної школи Г.Я. Длугача та їх практичну реалізацію, яку лектор втілює у своїй педагогічній діяльності.


Увага! Через карантинні обмеження, кількість відвідувачів заходу не повинна перевищувати 15 чоловік! Вхід за попереднім записом по телефону (057) 7051550 та через електронні ресурси галереї: e - mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ;

Facebook: Мистецтво Слобожанщини;
Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna;

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи); тел. (057) 705-15-50
e - mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ; Facebook: Мистецтво Слобожанщини;

Канал на You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва;

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna;


Telegram: https://t.me/oblgallerymc

 

e-max.it: your social media marketing partner