Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
01 22 1
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Прем’єра документальної кінострічки «Розірви коло»

E-mail Печать

 29112021

Прем’єра документальної кінострічки «Розірви коло» в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів активізму проти гендерного насильства»  відбудеться 29 листопада о 16 годині в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

▪️ У стрічці розповідаються реальні історії двох українських жінок різного віку, кожна з яких  змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Одна з головних героїнь є харків’янкою.

▪️ Фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.

▪️ Авторкою ідеї фільму - почесна амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна. Режисерка фільму - Єлизавета Сміт —  одна з найяскравіших молодих режисерок країни.

▪️ Під час кінопоказу плануються привітання глядачів та глядачок від Харківської міської ради та Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA). По завершенню перегляду в глядацької аудиторії буде можливість поставити запитання запрошеним гостям та головній героїні фільму, яка буде присутньою також на заході, висловити враження та обмінятися думками стосовно актуальної проблеми домашнього насильства.

Відвідання сеансу можливе за умови

попередньої реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/6TO2msY

дотримання маскового режиму, наявності сертифікату про вакцинацію, або негативного тесту на COVID-19, дійсного впродовж 72 годин.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62;

Контакти: 0506086664 (муніципальна консультантка проєкту «Міста та громади вільні від домашнього насильства» UNFPA Україна)

e-max.it: your social media marketing partner