Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статьи:

Запрошує художників Харкова і Харківської області прийняти участь у збірній онлайн-виставці

E-mail Печать

 

1209 copy copy

Галерея «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «ООМЦКМ» запрошує художників Харкова і Харківської області прийняти участь у збірній онлайн-виставці «Мистецький опір Слобожанщини».
️ Майже три місяці пройшло від початку жахливої війни, від того дня, коли російські окупаційні війська напали на Україну.
️ Митці, як і весь наш народ, відчувають цю трагедію по-різному. Тривога, біль, відчай, оптимізм, надія, відчуття єдності, радість від перемог... Але більшість художників не тільки рефлексують з приводу війни, але і виражають це у своїй творчості, кожен у своєму авторському неповторному стилі.
️ Основною метою виставки є демонстрація того, що наші слобожанські художники не залишаються осторонь драматичних і непростих подій для нашої країни, та за допомогою мистецтва можуть виражати свою позицію, надихати глядачів, та чинити культурний опір країні агресору у інформаційному просторі.

Для участі у виставці необхідно надіслати Ваші роботи на пошту  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.  чи опублікувати їх у Facebook та Instagram з хештегом #мистецькийопірслобожанщини та позначити акаунт сторінки @Мистецтво Слобожанщини

У описі до кожної роботи потрібно зазначити ім’я автора, техніку і назву роботи.
Для виставки можна надіслати роботи (живопис, графіка, комп’ютерна графіка, цифровий живопис), які були зроблені після 23 лютого 2022 року.
Роботи будуть прийматися до 20 травня 2022 року.
Від одного автора приймаємо до 5 робіт, що увійдуть до онлайн-виставки «Мистецький опір Слобожанщини», яку буде презентовано з 24 травня 2022 року на інтернет-ресурсах галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «ООМЦКМ»
Приймаються роботи усіх бажаючих.

Чекаємо на ваші роботи, бажаємо творчого натхнення, та віримо у Перемогу
З повагою, Олена Осадча.

e-max.it: your social media marketing partner