У виставкових залах центру культури і мистецтва пройшли екскурсії англійською мовою | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 3 шт. )

У виставкових залах центру культури і мистецтва пройшли екскурсії англійською мовоюalt12 червня в центрі культури і мистецтва пройшли екскурсії виставковими залами для учасників дитячого літнього табору з інтенсивного вивчення англійської мови.

Харківські школярі, що протягом двох тижнів активно вивчають і спілкуються виключно англійською, сьогодні познайомилися з експозиціями, розташованими у трьох виставкових залах центру культури та мистецтва.

altЗараз у залах першого і другого поверху знаходяться експонати виставки «Україна етнічна», де представлені роботи народних майстрів, виконаних у стародавніх слобожанських традиціях: кераміка, вишивка, різьблення по дереву, гобелени, писанки. У малому залі другого поверху - виставка викладачів і випускників Харківського художнього училища «Дарую майстерність», на якій представлені картини послідовників традиційної харківської школи живопису, а також проби пензля талановитих художників у стилі постмодерну.

altПро всі ці предмети мистецтва і традиційної народної творчості дівчатам та хлопцям розповідали англійською. Вони задавали свої питання теж англійською, і отримували відповіді на англійській мові.

«В цьому сенс нашого табору: протягом двох тижнів ми з дітьми спілкуємося на різні теми виключно англійською, - каже одна з організаторів дитячого табору Марія Читова. - Кожен день у нас насичена програма, ось сьогодні наш день присвячений мистецтву, тому ми вибрали для відвідування виставки центру культури та мистецтва. І так вдало вийшло: тут є і виставка живопису, і виставка виробів народного промислу».

Виставки

Немає звітів для показу