У «Казковий вернісаж» перетворилась виставкова зала центру культури та мистецтва | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

У «Казковий вернісаж» перетворилась виставкова зала центру культури та мистецтва

виставка Казковий вернісажРіздвяні та новорічні панно у техніці печворку, ляльки, інтер’єрні іграшки та ялинкові прикраси: у центрі культури і мистецтва 24 грудня відкрилася виставки художнього текстилю «Казковий вернісаж».

В експозиції представлені як авторські роботи, так і колективні. Наприклад, велике панно-килим «Знаки зодіаку», зроблене у техніці печворку, складається з окремих робіт усіх учасниць виставки - 12-ти майстринь харківського Клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька».

«Наша експозиція складається з чотирьох частин, - розповіла організатор виставки та член клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька» Ганна Ніколаєва. – Одна частина – зимова. Це роботи, які були зроблені спеціально для цієї виставки. Друга частина – «Зірки», це абстрактні панно, декілька робіт, що були виконані для київського міжнародного фестивалю клаптевого шиття, у якому брав участь наш клуб. Третя частина – «Казка про Лускунчика». Це роботи наших майстринь для московського проекту, які ми зробили спільно з музеєм театрального мистецтва ім. Бахрушина у Москві. Четверта частина – це наші колективні роботи».

виставка Казковий вернісаж

Це остання виставка, яку було відкрито у центрі культури і мистецтва у 2012 році.

 «Цього року у нашому центрі було дуже багато виставок, у нас тут чотири зали, і майже кожні два тижні у них змінювалася експозиція, але найбільший фурор, безумовно, викликали саме експозиції майстрів печворку, - підкреслила заступник директора центру культури і мистецтва Любов Мякіннікова. – Цього року на базі нашого центру відбувся міжнародний фестиваль художнього текстилю «Берегиня», були тематичні виставки протягом року, і що дивно: кожна з них була зовсім не схожа на інші. Кожного разу нові роботи, нові теми, нові ідеї. Ось і ця виставка «Казковий вернісаж» створює дійсно казкову атмосферу».

Додає казковості і ялинка, прикрашена іграшками, зробленими майстринями печворку. Під час відкриття і відвідувачам можна було спробувати самим створювати казку: учасниці виставки провели майстер-класи – Надія Столярова з виготовлення ялинкових прикрас, а Ірина Луценко зі створення різдвяних янголів (за технікою ляльок-мотанок). Прямо на очах виникали ялинкові цукерки, різдвяні кошики, сніжинки з картону, тканини та блискіток, сніговички, мухоморчики та інші елементи вбрання для новорічно-різдвяних дерев. Тут можна було дізнатися про символічну складову традиційних православних прикрас (янголів) та про народну техніку виготовлення мотанок без ножиць та голки.

До речі, під час проведення виставки приймаються групові замовлення на проведення майстер-класів з виготовлення новорічних ляльок-мотанок та ялинкових прикрас для школярів та дорослих. Дізнатися більше інформації можна за телефоном 728-16-47.

Виставка проходитиме до 31 січня 2013 року за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставковий зал 1-го поверху.

Час відвідувань: з понеділка по суботу, з 10.00 до 17.30.

Довідка. Виставка об'єднує роботи 12 майстринь харківського Клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька»: Ольги Ківшар, Ірини Фоміної, Людмили Кривенко, Ганни Ніколаєвої, Ольги Ахтирської, Ганни Титкової, Ірини Луценко, Ольги Кафтанової, Зінаїди Василенко, Ірини Горобченко та Ірини Рижикової.

виставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісаж

Виставки

Немає звітів для показу