КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Весь спектр декоративного мистецтва Харківщини представлено на виставці «Слобожанські передзвони»

afisha peredzvonyНайкращі роботи майстрів народного мистецтва Харківської області можна побачити з 15 грудня 2013 року по 16 січня 2014 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва на виставці «Слобожанські передзвони».

Звернення до джерел народного мистецтва є усвідомленням свого родоводу, духовних традицій. Декоративне мистецтво – це особлива галузь художньої творчості, яка має певну художньо-образну мову. На протязі багатьох віків митці своїми творами намагалися естетично прикрасити побут людей, їх життєдіяльність. Водночас ці твори ставали образною основою життя, активно впливаючи на емоції, думки і почуття.

Виставка «Слобожанські передзвони» дає змогу виявити стан збереження та розвитку як традиційної, так і сучасної народної мистецької культури. Цю експозицію створено з кращих робіт, що їх обрало журі обласного конкурсу-огляду аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони», який тривав два місяці (жовтень-листопад 2013 року). Майстри та аматори народного мистецтва Харківщини презентували свою творчість на звітних заходах, і ось тепер на підсумковій виставці у Харкові будуть представлені роботи більш ніж 150 авторів із 26 районів та 6 міст Харківської області.

Біля тисячі робіт надали на виставку майстри з усіх куточків Харківщини. Тут можна побачити розмаїття традиційного мистецтва і сучасні витвори народної творчості: ткані й вишивані рушники та одяг, розпис по дереву та склу, плетені речі з лози, рогозу, соломки, бісеру, ковальство та різьблення по дереву, ляльок, традиційний живопис, витинанки, паперову пластику.

Відкриття виставки відбудеться 15 грудня 2013 року об 11.00.

Вхід вільний.

______________________________________________________________

Виставка працює з 10.00 до 17.30, вихідний – неділя.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 1-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 700-35-79. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

   copy copy

Виставки

Немає звітів для показу