Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

 
september
 
 Методика  проведення та оформлення  матеріалів для учасників першого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу  клубних закладів у сільській місцевості  в Харківській області
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
online
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Вишиваємо з любов`ю: в Центрі культури і мистецтва розпочались курси української вишивки

e-mail Друк

18032015556 

18 березня 2015 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва розпочалися курси української традиційної вишивки під керівництвом члена Спілки майстрів народного мистецтва України Олени Некрасової.

18032015562Курси є віддзеркаленням нової тенденції у житті українського суспільства – значного посилення інтересу до національних мистецтв. Останнім часом велика кількість людей почала не лише активно цікавитися національним мистецтвом, відвідуючи виставки, але й вивчати його історію та самостійно опановувати техніку створення художніх творів. Тож, молоді рукодільниці, керуючись порадами і настановами майстра, розпочали роботу над першою з технік вишивки – тамбірним швом, самостійно обравши візерунок і кольорову гаму майбутнього виробу. Заняття вийшло напрочуд інформативним і пізнавальним, адже у процесі вишивання майстрині дізнавалися про особливості національного одягу в різних регіонах України, символіку традиційної орнаменталістики тощо.

Вчені давно довели, що вишивка позитивно впливає на внутрішній стан людини, допомагаючи позбутися напруження і стресу. Відтак, протягом двохгодинної подорожі у світ рукоділля, на обличчях вишивальниць спостерігалися щирі посмішки й умиротворення.

e-max.it: your social media marketing partner

Виставки

Немає звітів для показу