Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Terreidos
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

«Крізь час і долю»: у Центрі культури і мистецтва відкрилася персональна виставка В.Я. Шапошникова

e-mail Друк

 DSC 0120

   2 липня 2015 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулося відкриття виставки талановитого художника з селища Борова Харківської області Володимира Яковича Шапошникова. Назва виставки «Крізь час і долю» дуже символічна: на полотнах художника відображені моменти всього його життя, близькі люди та найгарніші місця, в яких йому довелося побувати.

   Природа Алтаю, Уралу, Донбасу, величний Байкал, суворий Мурманськ з його теплоходами і баржами, романтичні вулички Києва та Львова постають на його полотнах. З однаковою майстерністю художник пише і незайману людиною природу, і індустріальний пейзаж.

DSC 0092   Назва виставки не випадкова – до свого покликання В.Я. Шапошников йшов всупереч обставинам долі: повоєнне суворе дитинство, залізничне училище, Харківський політехнічний інститут, армія. Але з дитячих років і до сьогодні Володимир Якович прагнув до живопису. «Серйозно захоплюватися малюванням я почав ще в молодості, коли друзі просили мене повторити репродукції відомих картин. Я із задоволенням погоджувався, набираючись, таким чином, досвіду. Пізніше вступив до Московського Всесоюзного університету мистецтв ім. Н.К. Крупської в Москві на факультет живопису, але, в силу обставин, не закінчив його. Однак, основи живопису я все-таки засвоїв і все життя самостійно розвивав свою майстерність. Дуже люблю природу, пейзажі, тому їх, у великій кількості, можна побачити на моїй виставці. У всі свої картини я вкладаю душу, пишу їх з любов'ю»,– каже Володимир Якович.

   Окрема тема на персональній виставці В.Я. Шапошникова – портрети. Пише він, в основному, близьких людей, і ці твори наповнені теплом найдобріших людських відносин.

   Свої роботи художник не продає, а дарує близьким і родичам.

   Творчість Володимира Яковича часто порівнюють з творами І.І. Шишкіна, І.І. Левітана і дійсно, глядачеві вдасться знайти схожі мотиви. Однак, картини В.Я. Шапошникова мають свій неповторний стиль, свою атмосферу, вони вражають і зачаровують. Дивлячись на них, відчуваєш справжнє захоплення, будь то лісовий ранок або північне сяйво, вируюче море або міський пейзаж. Всі вони наповнені добрим теплом і світлом. І незважаючи на відсутність професійної художньої освіти, можна з упевненістю сказати, що художник «зробив себе сам», став справжнім спеціалістом.DSC 0104

   Виставку «Крізь час і дролю» Ви можете побачити до 3 серпня за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 17:30.

e-max.it: your social media marketing partner

Виставки

Немає звітів для показу

Викл. сніг