Подорож у світ солодощів | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Подорож у світ солодощів

 DSC 0001

13 листопада 2015 року в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулось відкриття нового соціокультурного проекту «Солодке життя: харківські історії». Дана експозиція присвячена історії кондитерського виробництва в Харківській області, де почесне місце займає фабрика видатного кондитера Жоржа Бормана (нині кондитерська фабрика «Харків’янка»), який отримав звання Постачальник Імператорського двору та чимало міжнародних нагород.

Відкриття розпочалось із виступу зразкового художнього колективу «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон» під керівництвом Лебединської Наталії Володимирівни. Маленькі гості подарували всім присутнім величезну кількість позитивних емоцій та з першої хвилини створили веселу та святкову атмосферу в залі.

Із привітальним словом до присутніх виступила заступник директора корпорації «Бісквіт-Шоколад», Єгорова Валентина Григорівна, подякувавши Обласному центру культури і мистецтва за ідею створення цього соціокультурного проекту, де, окрім екскурсій по експозиції історії кондитерського виробництва, заплановано проведення ігор та свят для дітей.

Директор РА «Іріс», Михайлова Ганна Миколаївна, зазначила, що даний проект існує десять років, тому ця виставка – ювілейна. Однак вперше пропонується «Солодкий квест» та інші цікавинки для дітей та дорослих. Ганна Миколаївна зауважила, що частина коштів, які будуть зібрані за білети на квест, буде направлена на придбання солодких подарунків до Новорічних свят для дітей із соціально незахищених категорій сімей, які не мають можливості самостійно придбати дітям солодощі.

В рамках відкриття пройшов перший «Солодкий квест», проведений співробітниками відділу інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва Центру за участю дітей із танцювального колективу «Капітан Джексон». Діти із задоволенням виконували творчі завдання та грали в ігри, залучивши до квесту і своїх мам. А наприкінці всі учасники отримали солодкі подарунки.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до цього солодкого соціокультурного проекту!

Виставка триватиме до 14 січня 2016 року.

Час роботи: з 10.00 до 18.00, вихідний – неділя.

«Солодкий Квест» проводиться за попереднім записом.

Довідки за тел.: (057) 700-35-79.

Фотогалерея:

Виставки

Немає звітів для показу