Історії і легенди замків України | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Історії і легенди замків України

 DSC 0305 copy copy copy

5 травня 2016 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва розпочав роботу освітній соціокультурний проект кафедри музеєзнавства та пам’яткознавства Харківської державної академії культури «Дивовижна Україна: історії і легенди замків України».

На виставці представлені фотографії 65 замків та фортець України, серед яких, як давно відомі на всю країну та за її межами Кам’янець-Подільська, Хотинська фортеці, Підгорецький та Золочівський замки, так і не менш цікаві, але маловідомі серед жителів України об’єкти.

Автором представлених світлин та куратором заходу є доцент кафедри музеєзнавства і пам’яткознавства ХДАК Олена Жукова. Саме в неї з’явилася ідея організувати виставку, яка б подарувала можливість харків’янам познайомитись із таким цікавим пластом історико-культурної спадщини України, як замки та фортеці. Допомагають в організації та роботі проекту студенти-музеєзнавці, якi проводять тематичні екскурсії та інтерактивні форми роботи з відвідувачами.

Варто також відзначити, що проект «Дивовижна Україна» успішно стартував ще минулого року (тоді глядачiв знайомили з давніми пам’ятками країни: від язичницьких святилищ, печер, замків, давньоруських міст, до монастирів Лівобережжя),і тепер, як наголошують організатори, проект буде розвиватись та популяризувати спадщину дещо змінюючи тематичну спрямованість.

Проект надає унікальну можливість за короткий проміжок часу здійснити мандрівку в часі та просторі, i познайомитись із історією розвитку фортифікаційного будівництва в Україні, а також дізнатися більше про історичні події та відомих особистостей, що вплинули на хід історії. Відвідувачі виставки дізнаються таємниці, що ховали похмурі стіни замків, та ще раз переконаються в тому, наскільки багата Україна культурно-туристичними об’єктами.

Потрапити на проект «Дивовижна Україна: історії та легенди замків України» та дізнатись багато нового можливо до 4 червня 2016 року.

Виставка працює з понеділка по суботу з 10:00 до 17:30,

за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62 (виставкова зала 2-го поверху).

Детальніше про подію – на сайті: divoukraina.blogspot.com

Фотогалерея:

Виставки

Немає звітів для показу