«Новорічне сяйво» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

«Новорічне сяйво»

 

 DSC 0167 copy copy15 листопада  2016 року в КЗ «Обласний  організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відбулось урочисте відкриття обласної виставки  декору та ялинкових прикрас  «Новорічне сяйво».

 

Всі  роботи, представлені  в експозиції, присвячені зимовим святам. Серед них: кульки, розписані у техніці петриківського розпису та традиційні українські імбирні пряники, текстильні іграшки  у стилі Тільда та ляльки-мотанки, ялинкові прикраси зв’язані гачком  та спицями, валяні зимові пейзажі, а також елементи новорічного декору з паперової лози й авторські свічки, різдвяні писанки  тощо.

 

Перших відвідувачів привітав піснею «Зима»   дитячий вокально-естрадний ансамбль «Bon Virage», огорнувши виставкову залу атмосферою справжнього свята. З вступним словом до присутніх звернулася завідуюча відділом декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності Олена Булаєнко, підкресливши, що експозиція є джерелом натхнення для харків’ян, адже у творах, представлених майстринями з міста Харків та десяти районів Харківської області, поєдналися традиційні й сучасні техніки декоративно-прикладного мистецтва.

 

Кураторка виставки Оксана Крикунова охарактеризувала виставку так: «Ця виставка про те, що зимові пейзажі можуть бути теплими і приємними на дотик, адже вони зваляні з повсті. Ця виставка про те, що сніжинки можуть не танути на долонці, адже вони зв’язні гачком. Ця виставка про те, що писанки – це не лише великодній атрибут, адже традиція розписувати яйця  притаманна й Різдву».

 

На презентації були присутні  майстрині Ірина Лепеєва, Ольга Тимошенко та  Ірина Шегда.  Авторки робіт  поділилися з присутніми власними враженнями про виставку й розповіли про техніки, у яких вони працюють.

 

У рамках виставки працюватиме «Новорічна майстерня», де кожен бажаючий зможе навчитися виготовляти  ялинкові прикраси власноруч.

 

Запис за тел..: (057) 725-12-46, (066) 295-31-99, (063) 260-62-40

 

____________________________________________________________

 

Час роботи: з 10.00 до 17.30,  вихідний – неділя.

 

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху.

 

Довідки за тел.: (057) 725-12-46

 

                                                                                                                     Фотогалерея:

 

 

 

 

 

 

Виставки

Немає звітів для показу

Сховати сніг