Виставка «Кольорова Україна» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка «Кольорова Україна»

 16996460 1370562962996130 869262740996839073 n copy copy copy

В КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» (КЗ«ООМЦКМ») відкрилась виставка творчих робіт з образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва вихованців та педагогів Центру дитячої та юнацької творчості № 1 м. Харкова (ЦДЮТ №1) «Кольорова Україна».

ЦДЮТ №1 є дійсним членом Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Асоціації позашкільних навчальних закладів України та колективним членом Європейської асоціації закладів, які займаються вільним часом дітей та молоді (EAICY). У своїй роботі педагоги керуються принципом: «Прийняти дитину такою, якою вона є, зрозуміти та розвинути її!»

До експозиції «Кольорова Україна» увійшло понад 200 робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, серед яких розпис, живопис, графіка, бісероплетіння, аплікація  з тканини, фітодизайн, кераміка, вишивка, лялька-мотанка, писанкарство, орігамі, випилювання лобзиком та інші. Усі роботи популяризують традиції українського народу та об’єднані темою любові до рідного краю.

На церемонію відкриття завітало багато гостей – діти й батьки, педагоги та художні керівники гуртків Центру, педагоги інших закладів дитячої творчості, художніх студій, представники ЗМІ. Лейтмотивом промов усіх виступаючих, а саме : заступника директора з культурно-дозвіллєвої
та творчої роботи КЗ«ООМЦКМ» Любові Мякіннікової, методиста управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Наталії Петракової, директора ЦДЮТ №1 Ольги Григорець, став захват від таланту та майстерності вихованців Центру. Також була висловлена глибока повага до педагогів, які не тільки відкривають, плекають та розвивають ці різноманітні дитячі таланти в складних умовах сьогодення, а й самі створюють власні роботи. Прикрасили відкриття виставки виступи художніх колективів ЦДЮТ №1. Зразковий художній колектив фольклорно-етнічний гурт «Мережка» (керівник Мирослава Семенова) заспівав веснянки та поводив з гостями масляничного «козлика»; ансамбль народних інструментів «Натхнення» (керівник Галина Семянікова) заграв народні пісні «Ой під вишнею», «Чом, чом не прийшов»; зразковий художньо-хореографічний колектив «Вікторія» (керівник Вікторія Максимова) та хореографічний колектив «Сузір’я», (керівник Вікторія Рідкоус) влаштували для гостей танцювальний показ стилізованого авторського українського костюму, що  створили  керівники гуртків. На завершення були вручені подяки та дипломи вихованцям і керівникам гуртків.

Виставка працює до 7 березня.

Виставки

Немає звітів для показу

Сховати метелика