КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Відкриття виставки «Моя рідна Слобожанщина»

 DSC 0006 copy copy copy copy

14 березня у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відкрилась персональна виставка живопису Миколи Рябініна «Моя рідна Слобожанщина». Микола Григорович Рябінін - член Харківського обласного творчого об'єднання вільних художників «Веселка»,  учасник численних персональних виставок у Харкові та області, має почесні звання конкурсу «Ділова людина року - 2000», що проводила Будянська селищна рада (Харківська область) та «Почесний громадянин» с. Тетлега і с. Зарожне Чугуївського району. Твори художника зберігаються  в  державних та приватних колекціях більш ніж 20-ти країн світу: Україна, Росія, Казахстан, Греція, Китай, Австралія, Канада, Англія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія тощо. Микола Григорович  Рябінін  дарував свої роботи Харківському Художньому музею, місту Чугуєву, Чугуївській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю. Рєпіна, освітнім закладам рідного села Тетлега, де він народився у 1942 році.

Роботи, представлені на виставці, виконані  художником протягом останніх двох років. Основу експозиції склали картини зі слобожанськими краєвидами. Світ живопису Миколи Рябініна – це його край, який починається від рідного села і простягається далеко у всесвіт. Композиції живописця зачаровують уяву, в них відчувається органічний зв’язок майстра з рідною землею, її традиціями та фольклором.

На відкриття персональної виставки завітали численні гості та шанувальники таланту художника з смт. Буди, з м. Чугуєва, з рідного села Тетлеги. Після виступів представників Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та керівника відділу культури Чугуївської райдержадміністрації, офіційна церемонія перетворилася на теплу, майже сімейну зустріч,  де лунали вірші, музика, було багато квітів та подарунків.

З привітаннями та побажаннями звернулись до художника директор Чугуївської школи №1 ім. Рєпіна Євген Турчинов, почесний член Союзу письменників України та Чорнобильського руху смт. Буди, поет Валерій Болотов та численні друзі дитинства, юності, колишні колеги. Музичні привітання  пролунали від поетеси Оксани Кошелевої та барда Євгена Фридлянда, «золотого акордеону Слобожанщини» Станіслава Калиновського та співака Миколи Чернова. Літній живописець вразив гостей своєю життєрадісністю та оптимізмом, він пообіцяв численним шанувальникам його таланту «так триматися» у житті та творчості ще багато й багато років.

Виставка чекає на відвідувачів до 25 березня.

DSC 0083 copy copy

DSC 0056 copy copy

DSC 0021 copy copy

DSC 0013

Виставки

Немає звітів для показу