КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Відкрилась виставка живопису Ольги Прасол «Тут живе любов»

e-mail Друк

 

 22228337 1590547897664301 6580090551626673540 n copy

 

3-го жовтня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відкрилась виставка живопису Ольги Прасол «Тут живе любов». На виставці представлені роботи, написані маслом на полотні і кавою на папері.

 

Ольга Прасол за фахом лікар. На сьогодні працює завідуючою відділенням відновного лікування Харківської міської поліклініки №8. Живопис для неї - це хобі. Автор переконана, що гармонійне щасливе життя можливе тільки тоді, коли є улюблена робота, гармонійні відносини в родині та час для власного хобі. Все це вдалося їй поєднати у повсякденному житті. «Завжди в мене була непереборна тяга малювати. Це відчуття сильніше за мене. Таким чином, я нібито намагаюся оминути долю і прожити одночасно два різних життя - як лікар і художник» - зізнається Ольга.

 

Серйозно займатися живописом автор почала 10 років тому, але малювати прагнула з дитинства. Опановувати техніки живопису Ольга намагається сама – читає спеціальну літературу, переглядає відеоуроки, надихається творами улюблених імпресіоністів. Крім цього у доробку художниці чимало акварельних робіт.

 

Чимало робіт написано під впливом вражень від подорожей. Хоча під час поїздки Олена не малює, вона намагається якомога більше відчути і запам’ятати та робить тільки невеликі ескізи у блокноті. На виставці глядачі мають можливість поглянути на інші країни мрійливими очима персонажів картин. На картинах можливо побачити Ризькі собори і затишні подвір’я Грузії, провулки Греції та величну природу Карпат. Фантазійні сюжети перетинаються з історіями з життя.

 

В живописі Ольгу турботливо підтримує родина. На відкриття виставки прийшли підтримати художницю багато друзів та колег-медиків. Головний лікар Харківської міської поліклініки № 8, Чумаченко Олена Станіславівна, в своєму вітальному слові наголосила, що талант Ольги повною мірою почав розкриватися саме в їх медичному закладі. «Робота психотерапевта навчила мені публічності, професійна практика допомогла мені розкритися і позбавила страху сторонньої оцінки. А у психотерапію мене спрямувала саме Олена Станіславівна» - додає Ольга Прасол.

 

Роботи Ольги Прасол сповнені відчуттям любові до життя, дарують людям тепло, радість та позитивну енергію. Назва виставки «Тут живе любов» повністю втілює принцип світосприйняття автора.

 

Виставка триватиме до 24 жовтня 2017 року

 

 

e-max.it: your social media marketing partner

Виставки

Немає звітів для показу